New Holland

Upravo se završava jedan Ford 8830 i sprema se za oranje, ali ima ovde na forumu gospode kojima smetam pa sam zato napisao da se jave jer su mnogo ozbiljniji stručnjaci od mene pa da Vam pomognu.
 
Upravo se završava jedan Ford 8830 i sprema se za oranje, ali ima ovde na forumu gospode kojima smetam pa sam zato napisao da se jave jer su mnogo ozbiljniji stručnjaci od mene pa da Vam pomognu.

Haha, nisam upoznat s tim. Mjerilo majstora je postotak uspjesnog otklanjanja kvarova i brzina dijagnosticiranja kvarova, preko tipkovnice i ja mogu nekom neutreniranom oku izgledati kao majstor. Nadam se da ce Vas kolega nazvat i da ce se to napokon rijesit da moze ici raditi za što je i uzeo taj traktor.
 
Jeste, ali radi posao.Nešto sam u pregovoru za još jednu aparaturu ja još jedan brend mehanizacije, a stiže i aparatura za novije ZF menjače, treba veći flow metar jer moj je mali i radi samo do 55 l/min, a treba mi preko 100 l/min i još po nešto da se nabavi do proleća!
 
Zemlje imam oko 32 kj u jednoj tabli i očekujem da se vrati zemlje u Vranjevu.Bečeju, Nadalju, Turiji, Srbobranu i meni će biti dosta.Kome treba više taj neka kupuje zemlju.
 
Pa samo da odgovorim gospodinu zzivica i još da napomenem da su uredjaji ipak malo jeftiniji od dva jutra zemlje, a i nemam nameru da kupujem zemlju.Možda sam i tajfun, ali to nije u mojoj nadležnosti.
 
Ne vredi objasnjavati ljudima koji na sve gledaju pravolinijski (da ne kazem kao jedna plemenita zivotinja :osmeh:).
 
dobro sad,mozda neki manje vise,bolja il losija 2kj,pricam ti da moj stariji brat kupuje te sigracke al za kamione nimalo jeftino 4000evra a znas sta?
 
Nazad
Vrh