New Holland

Ima u Srbiji puno takvih ,,gazda" koji zbog toga kupuju nove traktore.
 
ambra.png
 
To je skroz neodgovarajuće ulje za menjač.HD ulja su namenjena za industrijske hidraulične sisteme za rad na konstantnim temperaturama.Vi treba da sipate neko UTTO ulje ili STOU ulje.
 
HD ulja se kako sam napisao koriste u industrijskim sistemima gde je konstantna temperatura, a ne ona koja vlada u radu vašeg traktora.Zato sam vam rekao da uzmete UTTO koje se koristi u menjaču i hidraulici ili STOU koje se kojrsti u hidraulici, menjaču i u motoru.HD ulja se koriste samo u hidraulici a nikako u menjaču.Vi sipajte ono šta su vam rekli pa ćete biti najsigurniji.
 
Zmaj 151 Nemaju oni iz IKR-a pojma o uljima,sipaj ovaj što ti predložio @panonstib i nemaš brige.:ppozdrav:
 
Zmaj 151 Nemaju oni iz IKR-a pojma o uljima,sipaj ovaj što ti predložio @panonstib i nemaš brige.:ppozdrav:
Nebih da se izražavam ništa ali nadam se da je KRS80 napisao sve sažeto i kratko uz jedan mali dodatak zašto su meni preporučili drugo ulje za istu namenu.
 
dsc00477.jpg

Moji New Hollandi sa kojima sam prezadovoljan i zbog kojih ce sledeci traktor biti iz njihove grupacije,inace stariji sa slike 9500r.s. bez tezih kvarova.
 
Iako je mali radi ko veliki. ;) Naprijed trokrilna drljača (skinita po 4 klina sa svake strane da uđe u trag spremača), a iza spremač 2,8 m sa pačijim nogama 15 cm, prednjom daskom i U profilom 80 mm iza opruga. Prvi trag oko 9-10 km/h, drugi preko 11 km/h.

1zduq0z.jpg
 
Nazad
Vrh