New Holland

Da li su bar dobro rasporedjene brzine, da ima za svaku operaciju odgovarajucu?
 
Nemogu biti siguran, ali mi se cini da je taj NH u Dolovu? Jer si ga zvao?
Ako je u Dolovu, mozda clan Dolovac zna nesto o tom traktoru, vlasniku ili razlogu prodaje.
I dalje mislim da je to povoljno para u odnosu na godine i ks.
 
Kolega ja sam isao sa namerom da kupim NH a ne sangajca ali je ispalo obrnuto covek nije napomenuo da je sangajac i to se nama svidelo,a motor nisam nigde nasao da pise sutra kad stigne ide odma u radionicu,na bloku ima samo uliven znak new hollandov:sta:
 
Kolega nemoj da se jedis ako se sklapa u kini ne mora da znaci da je los,i case jx 95 se sklapa u Turskoj pa opet nije los....
 
traktor je ne ispravan,os ne znam sta sam kupio dok ne ode u radionicu,za sad mu ne radi volan i imam da ulozim malo novca i truda u estetski izgled stojao je 2 godine na nekoj carinskoj zoni kod cacka juce je upalio iz prve trunke dima nema,samo me muci koji je motor u njemu,jel neko zna?(hvala:ppozdrav:) inace traktor sa prevozom i sa prevodom ce me izaci oko 7500e 2008 godiste je
 
jeste to je taj traktor, ja imam takav... New Holland ima motor, kabina mu je Turska... I kinezi rade New Hollande imaju i od 100 ks, samo sto nasi ne uvoze..
 
Samo da vas ispravim masa traktora je bez dodatnih tegova,ja imam u zadnjim tockovima po 6 komada nzm jos koliko je tezak jedan teg,i od napred imam 6 tegova komad je mislim oko 30kg
 
Napred nosac tegova ima 130kg, i tegovi 6 komada po 40kg, a na zadnjim tockovima je 600 kg..
 
Poslednja izmena:
Ima kod mene u selu jedan takav kineski NH. Covek koji ga ima pre njega je imao rakovicu 65 i kaze da je posle rakovice prezadovoljan sa kinezom. Manji potrosac, bolja hidraulika i mnogo mnogo jaci traktor. Naravno za te pare ne treba ocekivati nesto spektakularno od traktora i izrada je.... ( koliko para toliko muzike ). Za manja gazdinstva je sigurno dobar traktor koji moze zavrsiti sve poslove.
 
Nazad
Vrh