New Holland

Miroslave ja imam takav traktor reci šta te zanima konkretno. Što se mene tiče ja sam vrlo zadovoljan sa tim traktorom, nisam napravio mnogo sati samo 445 ali sam radio dosta razičiti poslova i mislim da je s obzirom na cenu to jedan dosta solidan traktor.
pa zanima me kakva mu je snaga? koliko je tezak? buka u kabini? i kakav je potrosac? imas neke slike o njemu ? hvala
 
Miroslave traktor ima snage popriličo vrlo mu je oštar motor i prima gas jako lepo. Težak je 4300kg sa prednjim tegovima. Buka u kabini je znatno manja nego u novim belorusima u ostalim zapadnim traktorima se nisam vozio pa ne mogu da ga uporedim sa njima. Što se potrošnje tiče ove godine u oranju na 30cm sa plugom IMT757.3 trošio je 11-12 litara evro dizela, napominjem da je kod nas zemlja vrlo laka za obradu. Proletos mi je u spremanju prosečno trošio oko 3l po jutru. Sliku imam samo jednu i već je imaš na 38 stranici ove teme.
 
Pozdrav svima!Imam jedno pitanje za vas:da li odgovara uska felna od Torpeda 38 cola na NH T5060?Da li neko to već probao?
 
A taj dizajner iz Turske skolovan u Italiji ili Francuskoj, a u Turskoj otvorio biro ili firmu zbog manjih troskova, sa najverovatnije kapitalom sa trulog zapada.
I Turcin je pokrenuo novi dizajn Pezoa koji je podigao tu fabriku na visi nivo. I tako mnogi stranci su doprineli razvoju zapadnih firmi. Ali, svi znamo gde lezi lova, znanje i sistem.
 
Pa prave se i kod nas delovi za avionske motore. Pravi se u Turskoj ceo Fijat. I zna se ko vozi traktor, a ko otvara kapiju.
 
ništa se više(skoro) ne radi na zapade,meni stari donese patike iz engleske ribok a one rađene u vijetnamu tako i traktori i tu nema mjesta čuđenju.Ja se nikad ne bih plašio tih traktora važno je ime i kontrola koja stoji iza proizvoda.
 
ništa se više(skoro) ne radi na zapade,meni stari donese patike iz engleske ribok a one rađene u vijetnamu tako i traktori i tu nema mjesta čuđenju.Ja se nikad ne bih plašio tih traktora važno je ime i kontrola koja stoji iza proizvoda.

tako bi trebalo da bude ali vise volim ja sto na mom NH-u pise made in UK nego made in Turkey
 
Njega sam video u oglasima, zato i pitam. Treba mi traktor za povrsinske radove pa mi taj na prvi pogled ne izgleda lose. Samo me zanima kvalitet, potrosnja i karakteristike traktora. Prodavac kao prodavac, sto bi rekli svaki ciga svoga konja hvali :osmeh: Hvala ti u svakom slucaju.:ppozdrav:
 
ima jed moj drug tog n.holanda kineza kupio ga u okolini panceva (ne mogu da se setim sela od deliblata se ide levo)inace traktor je mali potrosac ima los odziv na gas(lenj)2x4 brzine, jedna kocnica blokira,buka sacuvaj boze u kabini,inace je suv nigde ne curi ima sad oko 1500rc, hidroulik dosta precizan radi lepo,ja licno mislim da za te pare nema nista bolje.
 
Nazad
Vrh