New Holland

koliko je konja taj kinez? zar ne moze vuci neki veci plug?
 
Nema potrebe,jer pitam samo tako informativno jer sam video u oglasima taj pa mi se svidja(ne bi da kupujem za sad),pitao sam jer bi voleo da znam nesto vise o tom traktoru.:cool:
 
Pa, ono sto se vidi da nema prednjih tegova. Znaci jos dodatan trosak + drzac istih. Moje misljenje: traktor je napred imao utovarivac koji je skinut iz nekog razloga. Nazovi pa pitaj za cenu,a onda nazovi nekog uvoznika,pa uporedi i vidi da li ti se isplati. Na oko lep traktor, samo ja ga ne bi kupio! Kupujes novo, kupi kod uvoznika! Ovako nemas nikakvu garanciju, ni na sta.
 
hvala...nisam mislio bas taj da kupujem i ja sam razmisljao o novome, nego me interesovalo taj model a to sam nasao na netu. taj model u Srbiji kosta 29000 e + pdv. pa sam malo hteo da se raspitam o kvalitetu i pomislio da ga neko ima. hvala
 
Miroslave ja imam takav traktor reci šta te zanima konkretno. Što se mene tiče ja sam vrlo zadovoljan sa tim traktorom, nisam napravio mnogo sati samo 445 ali sam radio dosta razičiti poslova i mislim da je s obzirom na cenu to jedan dosta solidan traktor.
 
Nazad
Vrh