Navigacija u poljoprivredi

Kakav sam osećaj imao kad sam prešao sa ašova na 250-ku, bukvalno isti osećaj sam imao sa 250-ke na autopilot. Ne možeš reći da ko nije do sad radio sa nikakvom navigacijom da će mu 250-ka biti samo ukras u traktoru... Vidi se a i oseti se razlika svakako.

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
Jeste druže al iskreno kad si ti uzeo 250 ,pilot je bio većini nedostupan iamo si Livonu i 20K eura .Sad kad su postali dostupniji prvi koji su prešli na pilot su upravo oni sa 250-kom.
Ja sam sticajem okolnost imao priliku u isto vreme da probam i običnu i pilota odatle i moje razočarenje u običnu.Da nisam probao pilota verotno bi ove moje bile premija ne bi ni razmišlja o pilotu .
Da se razumemo ne potcenjujem ja nikako obične,pa do juče sam vozio rakovicu i za mene bila dobar traktor nisam imao bolji ali je realnost drugačija.
 
Jeste, davno sam uzeo 250-ku. I to je tad bio utisak VAU. I da sad ima ovih pristupačnih autopilota i to je tačno. Ali ko stvarno nema potrebe za autopilotom i mogućnosti da izdvoji oko 8.000 evra za jedan traktor, 250-ka će mu odradjivati dobar posao...
 
Jeste, davno sam uzeo 250-ku. I to je tad bio utisak VAU. I da sad ima ovih pristupačnih autopilota i to je tačno. Ali ko stvarno nema potrebe za autopilotom i mogućnosti da izdvoji oko 8.000 evra za jedan traktor, 250-ka će mu odradjivati dobar posao...
Trenutno je cena kineskog autopilota u odnosu na cenu zemlje i na ostale cene vrlo pristupačna. Još bolje ako se postigne subvencija. Isključivo pričam o autopilotu sa unešenim A-B linijama iz katastra.
 
Šta vi mi bila najbolja opcija za navigaciju bez pilota? Najviše mi treba za prskanje i razbacivanje veštaka.

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
RTK su prezicnije? Mislio sam oko 1000 evra ali nisam gadljiv ni ako bude manje u principu nije problem dati i više para ako je odnos cena/kvalitet na strani te skuplje. Nisam imao prilike nijednu da koristim pa ne znam koje opcije su pod obavezno a šta i ne mora da ima. Od prošle godine sam promenio prskalicu i rasipač kao i traktor sa kojim radim pa ne mogu da se osloni na naviku a ne razmerama mi se svaki put parcela kad hoću da prskam/bacam veštak.

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
 
RTK su prezicnije? Mislio sam oko 1000 evra ali nisam gadljiv ni ako bude manje u principu nije problem dati i više para ako je odnos cena/kvalitet na strani te skuplje. Nisam imao prilike nijednu da koristim pa ne znam koje opcije su pod obavezno a šta i ne mora da ima. Od prošle godine sam promenio prskalicu i rasipač kao i traktor sa kojim radim pa ne mogu da se osloni na naviku a ne razmerama mi se svaki put parcela kad hoću da prskam/bacam veštak.

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
Mi pravimo tako nešto u tom cenovnom rangu pa se možeš javiti u inbox ako si zainteresovan 😁
 
Tako je, RTK su one preciznije.Do 1.000 evra možeš kupiti ove koje prave naši drugari, ostale i one brendirane su dosta skuplje.Ja sam uzeo komplet od druga Gorana i prezadovoljan sam, pogotovo što me je koštalo u pola cene od najjeftinije pirindžarske.
 
Baća da nikog neuvredim od naših kolega sa Foruma koji se bave prodajom navigacija, ali se zna odakle dolaze komponente za iste.
 
Autopilot u izvedbi daner. Svaka preporuka! Lepo spakovano sve, o svakoj sitnici se vodilo računa i podrška tokom rada za svaku pohvalu! 🙂
https://postimg.cc/QFsghBvc]
https://postimg.cc/R32NCyq2]
IMG-20230411-183301.jpg
[/URL]
https://postimg.cc/xNfkBHXd]
IMG-20230413-165740.jpg
[/URL][/url]
 
Nazad
Vrh