Namenske masine iz nasih garaza,URADI SAM mehanizacija

Urednost i izgled radionice odmah zapadnu za oko. Sve pohvale!:ppozdrav:
 
Šajba je 550mm,okretaji kod 400 kardana-ima šajba oko 2200 obrtaja.Cepanice idu do 20 cm debljine.Hvala svima na pohvalama.
 
Rucni rad,prikolica za slamu.
05082012001.jpg
05082012002.jpg
05082012003.jpg
05082012004.jpg
 
Interesuje me koliko bi kostala jedna metalna (nazovi sina) debline 2x7cm i duzine nekih 2.5m??? Neznam gde da potrazim i koliko bi to kostalo??? Neznam ima li po obicnim Gvozdjarama??? :sta:
 
Centralna osovina i osovina tockova je od heder kolica zmaj 142. Stavljene su glavcine tockova od zmajevke 489. Sirina tovarnog prostora je 2.5m a duzina 4m + ruda od 1.2m.
 
Centralna osovina i osovina tockova je od heder kolica zmaj 142. Stavljene su glavcine tockova od zmajevke 489. Sirina tovarnog prostora je 2.5m a duzina 4m + ruda od 1.2m.
Prikolica je super ali što je napravi od kolica za heder 142-ke.... Jbg znam kome trebaju takva kolica a u zamenu bi dao kolica od 125-aka.... Kako ćeš je registrovati?
 
trazio sam heder kolica bilo kakva bas za ovu namenu,ovo mi je iskrslo povoljno :osmeh: sto se registracije tice,resavam na prolece, princip je slican kao i kod auto prikolica. Mora se odneti na atest,ukucaju se brojevi i sa tim papirima u sup i registruje se. To zadovoljstvo ce kostati oko 200e
 
Cekajte zar idalje moze da se registruju pravljene prikolice??? Cuo sam neke price da vise nemoze... :sta:
 
nemogu vise dase registruju,juce nađem tipa u mladenovcu atestira auto prikolice i dobijes papire,bas sam ga pito za traktorsku,nemoze.
 
Teras ko po sumi,kako dosad tako i nadalje,nisu se jos setili da bi moglo da se uzme lepi para i za te ateste.
 
Nazad
Vrh