Muzika u traktoru

Lg su najslabiji deo proizvodnje opticki uredjaji. Imao sam na kompjuteru dva njihova CD/DVD rezaca, jako su losi ::lose::
Generalno japanska elektronika je skuplja nego juznokorejska ali i kvalitetnija.
 
Ja u 820 imam Blaupunkt London CD/MP3 plejer i udarci mu ne smetaju uopste. Po najgorem oranju da ide, nikad ne prekida pesmu sa CD-a. :D
 
sremac je napisao(la):
sto s etice muzike u traktoru , na novom jd imam cd player pioneer novi .... z atraktore vam je najbolji pioneer , pa onda aisha ..... a sony nije , jer oce da unisti cd kod naglih udaraca i gubi signal jer se trakotr trese i ide po neravnom ... ovih dana treba da se montira na volan od jd mali daljinski na kojem cu da poajcavam ton , menjam pesme , menjam stanice na radiu i da palim i gasim radio ... nemam vremena da montiram ali do spremiranja cu namestiti ... pioneer no1

ja imam sonyev cd-dvd player,pa cita cd bez ikakvih problema...imam i tv-dvd philips,pa cita filmove i hvata digitalni tv signal bez problema..mozda ti s traktorom nesto ne valja,pa ti stvara velike vibracije...montiras daljinski na volan??ne kuzim....daljinski ostavis di hoces...ja imam tri daljinska od radia , tv-a i transmitera.koristim ih samo kad radim nesto iza traktora,samo uperis u kabinu...usb port je najbolji a i najprakticniji,a moze ga se ustekat i na transmiter
 
sremac je napisao(la):
e za zvucnike nzm, al u kolima imam pionirovo ozvucenje ( komplet od par zvucnika pioneer) ( dok na trakotru jednom imam pioneer cd player i zvucnike a na drugom lg i mogu ti reci da lg nevredi ni po lule duvana :zli: pioneer 5 +

Ja u kolima imam pioneer ozvučenje dok u traktoru imam LG sa CD-eom i USB-eom pa mogu da kažem da sam sa LG-iom mnogo zadovoljniji i lepše radi. CD mi nijednom nije preskočio ni kod oranja ni kod setvospremiranja. Jedino Pioneer ima bolji prijem radia.
 
North ARMY je napisao(la):
Mogu ja nabaviti i poslati nekom nov plejer koji radi samo na usb ili mem karticu za 50e,sa racunom garancijom. :cao:
Kolke su dimenzije tog plejera? Jel manji od ovih standardnih, pošto, jelte, ne radi na cd?
 
nema potrebe bacati pare na skupe tj (preskupe) uređaje sa koih se sluša pesma po vašoj želji. Ja sam to rešio ovako ! auto revers kaset radio (pioneer) kupljen 85-86g 4*52w sa odvoivim bas i visokim (bez ekvilajzera (gluposti)) tonovima koi hvata stanice perfektno i ima isto takav zvuk povezao za neko xxx pojačalo i zvučnike 120 w dvosistemske. kupio sam prije godinu dana u prodavnici tehničke opreme xxx MP3 FM MODULATOR (10evrića)koi čita pesme sa SD kartice USB (fleš)memorije i vašeg mobilnog ili mp3 pleera. takav modulator ima 20 radio frekvencija koju vi sami birate (ona koja se po vama najčistije čuje). uključuje se utičnicu za upaljač. pamti ili počima od zadnje pesme neodslušane ne preskače :nono: : ima ekstra čist i kvalitetan zvuk, :Dna 1gb staje od 120 do 150 pesama na 8gb preko hiljadu :spavam: >: . ispisuje svaku pesmu po izvođaču i nazivu trajanje pesme u sekundama poseduje daljinski dobrog dometa i bogato opremljenim. takve uređaje možete sada kupiti od 500 do 700 dinara malte ne na svakoj pijaci. pa vi odlučite ! :cao:
zv7j85.jpg

2n8uhdf.jpg
 
Komšo to imam i ja u mom MTZ-820 ugrađeno pre jedno dve godine i mogu vam reći da je prava stvar. :cao:
 
Ovako to izgleda kod mene u Massey-u:

2m7b38y.jpg

Pioneer deh-5600mp
http://www.pioneer.eu/uk/products/archive/DEH-P5600MP/index.html

2vvta1l.jpg

blaupunkt GTx 462 SC
http://www.blaupunkt.de/index.php?id=904&no_cache=1&L=1&tx_ddfproducts2_pi1[view]=1501

1hcqkm.jpg


Izvinjavam se zbog losih fotografija ::lose::

Ova kombinacija se jako dobro i kvalitetno cuje, pogotovo u kombinaciji sa jako tihom kabinom MF 3xxx serije! ::svaka cast::
Inace, slazem se da optika (citaj: laser) u prasnjavim uslovima, traktoru, ne radi pos'o... nazalost...
Misljenja sam da je radio sa USB-om na prednjem panelu pun pogodak!!! :D
 
Imam mali problem oko muzike :ppozdrav:
Kad upalim ventilaciju u traktoru slabije mi se čuje radijo i pojavljuju se šumovi u njemu zbog čega se to dešava,a kad ventialaciju isključim radio svira bez greške :sta:
 
Hmm. Onda neznam sta bi moglo biti. Ajd da si siguran da je to bilo od kada si namontirao radio.
Jedino još može bit problem u stroji. Da je malo slaba kada upališ ventilatora.
Jedino ako si uzeo struju preko ventilatora ? :sta:
 
Ti sumovi se desavaju zbog toga sto svaki elektromotor stvara varnice dok radi usled dodirivanja cetkica statora i kolektora rotora. Svaka varnica ometa radio frekvenciju.
 
Ne rekoste kako da sanira posledice

Dakle ako smenje dolaze kroz 12V tada se stavlja kondenzator na motor izmedju + i - a na kasetofon se stavlja zavojnica ( imaju je kvalitetniji uredjaji ), ako su radio smetnje dovoljno ga udaljiti od njega .
 
Nazad
Vrh