Muzika u traktoru

Pa rekao sam da je za traktor sasvim ok! :D
 
kutije su zapremine oko 3 litra i zvucnici dobro leze u njima ima dobre nosace pa se nece tako lako otpustiti i samo me jos jedna stvar zanima cime je najbolje da zastitim zvucnike od prasine dali da stavim platnenu presvaku na zvucnik ili najlon presvalu dali ce najlon ako stavim na zvucnik uticati na zvuk?ajde ako znate nesto recime mi s cime je najbolje da ih zastitim od prasine:haha: :bravo:
 
imas radio i cd player solidnog kvaliteta now za oko 100evra i na poklon dobijas i zvucnike ali to za one jeftinije ja sam moj placao 6500 player i 3500zvucnike i zadovoljan sam sve lepo radi ima jedan moj kolega u torpedu 9006 zvucnike i radio slicno postavljeno kao i u mom fotonu znaci kutije i jaki zvucnici i radi dobro...pa ako zelis lako je to ugraditi i dobro je imati muziku u traktoru :D
 
ja slusam najvise tehno pa rock dance trance powermetal i ostale ma sve slusham osim narodjaka :ppozdrav:
 
Najbolji je izbor radio s usb priključkom, ovako cd, leća, prašina, vibracije ::namigivanje::

Uštekaš usb memoriju i gas, pjesme nabacaš koje hoćeš, nema prženja, sve jednostavnije...
 
a gde da nadjem takav:haha:? imam flesh 8 giga i to je extra za to dobra ideja ma daj slusao sam i ja metal to je bzvz skurcio mi se ja pop nas rokam a i strane dobre isto pop i rok najbolje je brate za emne a narodnjaci neznam du i oni al mogu da zamislim tehno u traktoru moram da probam
 
jeste ali takav radio sa usb kosta oko 100evra minimum ali ja cu probati i-pod spojiti aux sa playerom pa tako cu slusati sve moje pesme :ppozdrav: jel to dobro sta mislite :sta:
 
prodacu ti ja moj iz auta cd player za 2000din,blaupunkt i sve radi(nije mp3) ja sam naleteo na clarion koji cita i dvi,touch i ostala sr,daljinski... :cool:
 
Je, ok je.
Ja sam radio tako da iz kompjuterskih zvučnika (neke jeftinjare) izvadim ono malo pojačalo, koje ima trafo na 12V i grec, dam mu napon s instalacije traktora(upaljača), ulaz što ide u računalo uštekaš na mp3 player i radi. Zvučnike staviš kakve hoćeš (možeš iste i ostavit), normalno ne prejake, ali za prvu ruku je ok..

NA, dobar izbor clarion, i ja bi...
 
ajde da mi neko odgovori sa cime je najbolje prekriti zvucnike da ih zastitim od prasine dali je bolje sa najlonom ili sa platnenom presvlakom?dali najlon utice na kvalitet zvuka ili ne?
 
ma odlican je clarion :cool:
imao sam raspravu sa jednim debilom koji nije cuo za grunding,blaupunkt,alpine i clarion(mada sam i ja tek skoro cuo)
iza ima pun k izvoda
 
phoenixfendt je napisao(la):
ajde da mi neko odgovori sa cime je najbolje prekriti zvucnike da ih zastitim od prasine dali je bolje sa najlonom ili sa platnenom presvlakom?dali najlon utice na kvalitet zvuka ili ne?

Uzemš žensku čarapu i bok, možeš i dvostruko, ovisi koliko ju nategneš. Nemoj najlon, titrat će...
 
videcu sutra cu valjda postaviti neku platnenu presvalu na zvucnik da prasina ne ulazi u zvucnik i gotovo mislim da je to najbolje :ppozdrav:
 
kako ti ulazi prasina ne dihtuje a??salim se naravno nekad moras i prozor ili vrata otvoriti nego uzmi od enkog sarog vufera platno i stavi!!! petarHR slazes se:haha:??
 
kabina mi dobro dihtuje ali svejedno kad otvorim malo prozor a posebno leti onda ulazi prasina naravno pa zato zelim zastiti zvucnike da ne gutaju prasinu i da dugo zive :ppozdrav:
 
@phoenixfendt dobro de der, jes' resio vise tu muziku u traGtoru, ili cekas neku ribicu da joj skines najlonke pa da ih okacis kao trofej na zvucNJAKe
 
Nazad
Vrh