MTZ Belarus

Verovatno,a možda je najbolje sa dva čoveka,jedan pali traktor a drugi u isto vreme kompresor ,tad neće krčati:haha:
 
Ја или идем на гашење повучем шипку од гаса или га од једном на брзину заврнем да узупчи.
 
Desna ruka na polugici za gašenje na boš pumpi, leva na uključivaču kompresora. Povlačiš polugicu za gašenje i kad traktor krene da se gasi tad prebaciš ručicu za paljenje kompresora. I odmah pustiš polugicu na boš pumpi i traktor se ne ugasi a uključio si kompresor...
 
E jbg ja mislio da postoji neki bolji nacin,za ove znam i ja

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ja kad god sam probao da ukljucim kompresor dok je motor ugasen,nije bilo nikakvih problema,mislim da je jako retko da tako uzubi kad se ugasi da ne mozes ukljuciti kompresor.
 
Ma jebavale me prikolice pa vec mislio da taj ventil na traktoru neradi,al posle duzeg natezanja pametniji popustio i sad radi

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Posle kazu radili su menjac MAJSTORI.
Pa voleo bih da ga sretnem da ga pitam sta je ovde stelovalo platnama da i ja nesto naucim.
bfec0256c3cc9bbacb5bbe8d955e40ff.jpg
9df13c021f7df6a29e05e143d6743944.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Nazalos nisam narucio da varim, nema se vremena za vezbanje a i da jesam aparat i elektroda nema sta da traze kad se menjac sklapa, ovo je delo nekog veceg majstora od mene.
 
Nazad
Vrh