MTZ Belarus

A kako onin što vare centralnu maticu???? :unsure:
Svako ima pravo da radi kako misli da treba i kako misli da je pametno.
Kad se menjac na rusu " utegne" kako treba nema nikakve potrebe za bilo kakvim varenjem bilo cega a kad se to ne uradi nikakvo varenje nece spasiti taj menjac.
Ovaj je posle remonta izdrzao 100 sati i raspao se sav.
Vlasnik ovog traktora je dao 3200e majstoru za delove za motor i za menjac plus ruke.
Menjac je iskakao iz svake brzine i bukvalno se raspao, motor ne radi lepo i radilica ima 4mm aksijalnog hoda sve posle 100 sati,to je jednostavno sramota i nista vise.
 
Da je saradljiv ne bih ga mi radili, probavao je majstor to da popravi u vise navrata i nije uspeo pa je ljudima dosadilo, treba im traktor a stoji u dvoristu kao spomenik.
 
Ma sto je najveca tragedija radice taj jos i ko zna koliko ljudi ce posle da pljuje traktore i masine kad im on objasni da to tako treba i da ne moze bolje od toga.
Meni nije jasno zasto se svako ne drzi svog posla.
Razumem ja da nam svima trebaju pare i da svi hocemo za zaradimo al nemoj da radis ono sto nije tvoj posao i sto ne znas.
Evo jadan primer, imamo u kuci 3 auta tj dva auta i kombi sva tri vozila odrzavas majstor, cak i servise redove radi on, ja ne popravljam kola i necu to da radim, idem radim svoj posao, zaradim neki dinar i od tog dinara platim coveka da radi svoj posao i gotovo.
 
Чекај мало, тај платио ремонт трактора 3200€ + руке. Сад и ти мораш нове делове + руке. Па то је једна 82-ка да купи у огласима и да одмах ради са њом.
 
Чекај мало, тај платио ремонт трактора 3200€ + руке. Сад и ти мораш нове делове + руке. Па то је једна 82-ка да купи у огласима и да одмах ради са њом.
Ukratko receno BAS TAKO i to dobra 82 je mogla da se nadje za te pare a kad sve sabere mogao je uzeti 820 i to prilicno mladog.
 
Ovaj je mogao u delove a sebi kupiti drugi, jeftinije bi prosao.
Ma da posle ovog Nebojsinog krstenja ce biti upotrebljiv traktor a vlasnik siguran u svoju masinu svaki put kad sedne da radi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Uh, mnogo para i prvi put uloženo. Ipak da su te pare dali uz svoj traktor uzeli bi dosta mladji tj udobniji. Al sjd sad, da ha sredite, pa da vrati uložemo u njega a ne da za 100 sati rokne od remonta.
 
Aco najveca tragedija je sto su oni momci kupili taj traktor i to kao dobar pa kad su videli da su ih namagarcili i da je traktor krsina onda ajde da ga poprave pa da imaju traktor kad ono nista ni od popravke i da kupili su mu jos sve nove gume.
Prosli su momci kao bosi po trnju.
 
Moram priznati da mi je lakše kad pročitam da nisam jedini namagarčen od strane loših montera, pošto su sve samo ne majstori...
Onaj što si ti popravljao, što mi ženu pregazio, još uvek radi kao prvog dana, sem što mi se čini da je malo tiši, i dalje teško ulazi u 3/6,al bar nikad nije ispao iz brzine, jeste jednom al nisam dobro "ub'o" valjda...
 
Nazad
Vrh