MTZ Belarus

А што не видиш код оних из Чуругу што растурају МТЗ-ове да мењаш са њима и доплатиш им ако те мучи то што је фелна малко ужа.
 
E a koliko cene baš me zanima ,jer sam onomad ne tako davno i ja zvao za 15.5 pa kaže sto evr,ali se nismo sporazumeli pa ja još jednom pitam komplet guma felna ,a neeeeeee bre pa samo felna 200 evr.
ma teraj se bre u krivi mislim se ja.
 
Ja mislim da su široke felne kod mene
Gume su ćelouston ali cele
Ako imaš neke gume 13 da su bar 15_20mm šare i cele donesi ih i nosi ove točkove

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Danas u oranju,pri okretanju sa manjim gasom,traktor odjednom neće da primi gas. Držim papučicu,ali obrtaji samo malo krenu,pa se vrati na ler. Ugasim,lako upali ali tek posle desetak minuta počne da radi normalno. Isto se jednom tako ponašao kad sam pravio pauzu,paali upalio. U oranju sve normalno. Probao sam da drukam na ac pumpu i dok radi tako neravnomerno i kad ga ugasim pa upalim-ne reaguje.
Šta može biti u pitanju? (MTZ 1015)
 
Pa najjeftinije ti je da odbacis problem slabog dovoda goriva,ja bi to prvo uradio.Znaci od pranja rezervoara,izduvavanja svih creva,do zamena i ciscenja filtera.
 
Danas u oranju,pri okretanju sa manjim gasom,traktor odjednom neće da primi gas. Držim papučicu,ali obrtaji samo malo krenu,pa se vrati na ler. Ugasim,lako upali ali tek posle desetak minuta počne da radi normalno. Isto se jednom tako ponašao kad sam pravio pauzu,paali upalio. U oranju sve normalno. Probao sam da drukam na ac pumpu i dok radi tako neravnomerno i kad ga ugasim pa upalim-ne reaguje.
Šta može biti u pitanju? (MTZ 1015)
Meni se to isto desava ponekad. Nekad pocne gubiti gas pa protera sam, a nekad moram da ga ugasim i produvam crevo koje ide od rezervoara do onog prvog filtera sa desne strane. E tu na kraju creveta gde pocinje holender kroz koji prolazi saraf ili kako se vec zove tu zagusi malo i tu zeza,samo tu i nigde vise bar kod mene.
 
Danas u oranju,pri okretanju sa manjim gasom,traktor odjednom neće da primi gas. Držim papučicu,ali obrtaji samo malo krenu,pa se vrati na ler. Ugasim,lako upali ali tek posle desetak minuta počne da radi normalno. Isto se jednom tako ponašao kad sam pravio pauzu,paali upalio. U oranju sve normalno. Probao sam da drukam na ac pumpu i dok radi tako neravnomerno i kad ga ugasim pa upalim-ne reaguje.
Šta može biti u pitanju? (MTZ 1015)

Koji je to 1015 , ako imas turbo ako je cijev u prekidu do pumpe , smanji obrtaje ali ne na ler.
Ako imas motorpal trebalo bi da zakljuca letvu jer nema centralno podmazivanje, kad padne tlak ulja ono zabravi letvu u pumpi , ali kad oduzmes gas vise ne mozes dodati.
 
Udaralo o karter ,verovatno od dole stabljike suncokreta udarale o cev i gurale istu gore u poklopac kartera ?.
Neka od tih cevi sto tu prolaze znam da imaju nosac koji ih drzi za tu kao gredu,tj nosac motora sa unutrasnje strane,sad nzm tacno koja cev....
 
Nazad
Vrh