MTZ Belarus

Ako je pitanje za mene onda da,na 820.
Mislim da je bilo u Velikim Crljanima.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Od varenja nema vajde,veoma kratkotrajno resenje
Uvek ali uvek smo zavarivali maticu konusnog, osigurač prst od sunce grabljica, i zavarivanje
Naime svi rusi su vukli polu nošene tandem prikolice, relacije dugačke 250_300km dnevno i tako danima, prednji trap jedva dira asvalt
Kako ga ljulja ona tandemka puna oko 16_17t odvrne tu maticu !!
Varili smo i matice dole na automatskoj kuki!!



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Da li se slažete kolege da našem Luki damo titulu - sveznalica? Mislim da je to zaslužio časno i pošteno.
 
Luka, da li ima nesto da ti ne znas da popravis ili da nisi popravljao?
Verovao ili ne, oko auta slabo mi ide nemam živce za sve tesno i guzvu,
Npr nikad nisam radio veliki servis na autu, oni kajiševi i svašta
Opet elektroniku pojma nemam, alnaser alternator i to, instalaciju znam razvući ali te kurcoboce me ubiše
Isto tako vazdušni uredjaji na kamionima
Mnogo stvari ne znam, ali svaki dan učim
Npr juče sam učio oko renault 5 što vozim po terenu oterao kod drugara majstora za auta a on se smeje kaže uradi sam jbg neznam
A da pričam kako sam menjao lamelu na jugu svi će se smejati



Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Evo imam juga jako dugo
Riknula lamela al baš prešao kod nas tipa 100 000km, nikad nije radjeno kvačilo kočiko znam, menjan je motor kad je kupljen, ubačen talijan skoro nov
Vozimo ga po selu i njivama ćale keva i ja, jugo ide svuda, visok gume 145 svuda prodje
Šta sad keva za oči skočila opravljaj ili ona štrajkuje, kuhinja veš i to
Voli ga više nego sve nas
Kanal imam ali malen, kratak i to u kotlarnici, a vidim i semerinzi radilice cure i manžetne na polu osovinama iscepane, i sad šta radit??
A kod mene neka LINDE 35 u avliji
Uzmem viljuškar i odignem jugo, skinem auspuh ispod uteram malu dubravu prikolicu, uzmem pištolj odvivem svo vešanje, motor menjač i sve , polako dok je sve napolju zamenim šta treba, vidim trula greda, a ja školjku na stranice od prikolice da ima visinu i zamenim gredu, i sve vratim nazad polako jedno po jedno
A moju plavu stojdžu kad sam radio školjku prevrtao sam je po radionici
Medjutim kažem nikad nisam zupčio i te fore,
Plin sam sam ugradjivao više puta, čak sam radio i u plin servisu




Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Mislim da bi bilo dobro da Luka otvori temu gdje bi stavljao slike svojih majstorluka i egzibicija te pisao o svojim doživljajima, da ih imamo sve na jednom mjestu, ovako moramo da ih lovimo po raznim temama a pravo je uživanje čitati ih :)
 
Mislim da bi bilo dobro da Luka otvori temu gdje bi stavljao slike svojih majstorluka i egzibicija te pisao o svojim doživljajima, da ih imamo sve na jednom mjestu, ovako moramo da ih lovimo po raznim temama a pravo je uživanje čitati ih :)
Jos nisam sreo coveka sa toliko energije, volje za radim, dozivljaja i iskustva. Da ne pomisli neko da je ironija, ja mu verujem jer dokazuje uvek.

Послато са SM-J710F помоћу Тапатока
 
Zombie 666 ako imaš fejsbuk tamo kačim slike dogodovština Jandrić luka
Kad smo kod energije evo stegao me išijas oće oči napolje
Kreno jutros u 4 na teren na auto put, i da očistim led sa rangera kad me puklo još suze idu, jedva sam sredio čoveka on se sredio u stvari, ja mu govorio jedva sam dovezao auto od Feketića, ćale me uvukao u kuću nisam mogao sam
Desna plećka u kvaru
A juče ubacio sam 2 prikolice bala u zadruzi i sadenuo dovezao kući, kačio slanine u pušnicu nešta kao baletan
Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Poslednja izmena:
@diklofen Druze,sto ne ispratis zice od dugmeta do osiguraca?Nisam siguran da li su u onoj cevki ispod desnih vrata ili ispod patosnice kod gasa.Koliko sam procitao ne dobijas struju do prekidaca.Mene je tako zezala desna pozicija dok nisam video da je zica ispod patosnice bila u prekidu.
 
Jel ti bio majstor? Sta kaze? Sta je radio? Pa to nije spansko selo majku mu.

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
2 žice ide napred sa leve strane traktora na most, 2 na solenoid ispod ručke menjača
A i prekidač za štop svetla je povezsn i preko njega pali prednju vuču
Horoso
Treba prebacivanje na srpski meni

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
2 žice ide napred sa leve strane traktora na most, 2 na solenoid ispod ručke menjača
A i prekidač za štop svetla je povezsn i preko njega pali prednju vuču
Horoso
Treba prebacivanje na srpski meni

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
To na mostu napred je za blokadu prednjeg mosta luka...ukljucenje prednje vuce je sa desne strane ispod kabine na kucistu menjaca.
 
Nazad
Vrh