MTZ Belarus

Jel ima neko na prodaju prednji blatobran za rusa 820? (blatobran za gumu 11.2-20) ili gde bi mogao naci polovan sa nosacima?za novu puno traze
 
100еур оба са носачима је платио колега тражили за регистрацију ,мислим да је узео од Чуружана
 
Ja na vašaru u rumi našao za 3000,tada mi nisu trebali al za te pare mi bilo žao da ih ne uzmem...znači dobro sam prošao
 
Pozdrav kolege, nisam do sad nikad palio grejanje u kabini, i reko danas da probam, odvrnuo slavinu za vodu, ide kroz creva voda ali hladna, nece da greje? motor topao
jel potrebna mozda odredjena temp. motora da bi grejalo?
 
Hvala na pomoci, pretpostavljao sam da je filter vazduha. Ja kada upalim grejanje cim traktor pocne da dize temperaturu on pocinje da greje. Sto je veca temperatura to je voda toplija i bolje greje.
 
Kako znas da gura vodu gore u hladnjak kabine ?.Nije moguce da je motor toliko hladan pa da ne moze da ugreje,i sa 50-ak stepeni rashladne tecnosti motora on ce slabije grejati u kabini,ali ce grejati,nece hladno da duva.
 
Kako znas da gura vodu gore u hladnjak kabine ?.Nije moguce da je motor toliko hladan pa da ne moze da ugreje,i sa 50-ak stepeni rashladne tecnosti motora on ce slabije grejati u kabini,ali ce grejati,nece hladno da duva.
Ako se pitanje odnosi na mene, ja imam u kabini gore kao neku malu slavinu koju odvrcem i zavrcem kada hocu grejanje i koliki protok vode da imam, tj hoce slabije ili jace da greje kada je trakor nabio radnu temperaturu
 
Pa i nisam bas siguran da prolazi kroz hladnjak u kabini, otvarao sam one ispuste na crevima sa leve i desne strane, posle kraceg vremena kad curi voda onda ide vruca na obe strane, kad zatvorim cep hladnjaka do kraja nece da tece voda na tom desnom ispustu, a kad prebacim cep na prvi stepen onda ide voda lepo, al on i dalje hladno duva...jedino da rasturim gore da vidim sta se desava
 
Grejanje u kabini sam koritio samo u transportu kad je temperatura u minusu. Prilikom oranja nikad jer uvuče toplog vazduha od motora kroz tapacirung.
 
Nazad
Vrh