MTZ Belarus

Otkud sam znao da si izbacio sinhron menjac,ubacio 18/4,izbacio motor od 90 ks,ubacio od 300 ks i saltas niz breg.Nisam vidovit.Cega ovde ima 20 tona?
 
Otkud sam znao da si izbacio sinhron menjac,ubacio 18/4,izbacio motor od 90 ks,ubacio od 300 ks i saltas niz breg.Nisam vidovit.Cega ovde ima 20 tona?

Ok
zmaj prikolica 2250 kg puta 2=4500kg + ječam 15120kg
Izvini to je samo 19620kg

- - - - - - - - - -

Sledeći put čim stane kiša počnemo sa pšenicom napraviću drugi snima da vidite i put i traktor
 
Pa i nije neki teret a vuce 0,3 km/h.Tom brzinom bi trebao barem 10 zmajevki da vuce.Jel ima zutu rucicu,ako ima izvini,nisam prepoznao traktor?Koji je sad to traktor u stvari?Pazi kad budes snimao da snimis i saltanje i ispravan kilometar sat,zutu rucicu,samo budi oprezan da ne bude ovo
 
Sat ne radi-ne meri brzinu jer ne radi levi senzor-50€ i teško zameniti
Samo sam hteo da pokažem da radi i na malom obrtaji, nije tako kako su pre pisali
Isti teret vuče i na drugom snimku samo nisam hteo da idem u jarak zato se ne vide prikolice
Traktor je 952
Posle 4000rs otišli su sinhron prsteni Savio sam jeftinije 45€/komad izdržali su 120rs pa smo preprevili menjač

- - - - - - - - - -

I da ne zaboravim
Ima žutu ručicu
 
Sat ne radi-ne meri brzinu jer ne radi levi senzor-50€ i teško zameniti
Samo sam hteo da pokažem da radi i na malom obrtaji, nije tako kako su pre pisali
Isti teret vuče i na drugom snimku samo nisam hteo da idem u jarak zato se ne vide prikolice
Traktor je 952
Posle 4000rs otišli su sinhron prsteni Savio sam jeftinije 45€/komad izdržali su 120rs pa smo preprevili menjač

- - - - - - - - - -

I da ne zaboravim
Ima žutu ručicu
Maticu jel od tebe uzeo zutu ili od onog iz Belegisa,Surduka?
Kolega Gun81,ako nesto tvrdis na forumu,moras bar osnovne uslove ispuniti.Ti si na primer trebao da napises da je ovo traktor koji lici na MTZ 952,mozda ima i nalepnicu 952,ali ako nema menjac 14/4 fabricki to nije 952,celo ovo tvoje pisanije nema smisla.Mutanti traktori,prepravljani i budzeni ne ulaze u raspravu sa fabrickim modelima.Jos ima i zutu rucicu,kojom brzinom ores u smoLnici i kako vuce roto drljacu?
 
Maticu jel od tebe uzeo zutu ili od onog iz Belegisa,Surduka?
Kolega Gun81,ako nesto tvrdis na forumu,moras bar osnovne uslove ispuniti.Ti si na primer trebao da napises da je ovo traktor koji lici na MTZ 952,mozda ima i nalepnicu 952,ali ako nema menjac 14/4 fabricki to nije 952,celo ovo tvoje pisanije nema smisla.Mutanti traktori,prepravljani i budzeni ne ulaze u raspravu sa fabrickim modelima.Jos ima i zutu rucicu,kojom brzinom ores u smoLnici i kako vuce roto drljacu?

Kad sam kupio bio je 952 sve fabrički
 
Eto 2 zmajevke sam milion puta vukao sa 560 dok nema blata ide, još ako im kočnice rade ide kao pravi traktor

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Da da kolega crvena na radost
A znači mu mnogo da se UČLOVI pa potegne ko AJGIR
Još kad mu viknem: "ŠTURM FARVEC!!"
VEZIR mi valja kese zlata

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora
 
Nazad
Vrh