MTZ Belarus

Ko zna da mi kaze koliko konja tacno ima mtz52,koliko je tezak,kakav je orac,tegljac,kakva mu je potrosnja,sa kojim je traktorom u klasi,itd...planiram jednog kupiti u skorije vreme,pa zbog toga..
 
U saobraćajnoj piše 60 KS, tj. 44 kw. Za težinu piše 3200 kg, ali moj sa polupunim rezervoarom oko 3000 kg, nema nikakve tegove. Orač solidan, kažu u kombinaciji sa imt 757.20 jedan od boljih orača u klasi starijih traktora. Potrošnja od 15-18 l/kj kod mene za dve godine koliko ga koristim. U klasi je verovatno bliže imt 577 nego imt 560.
 
A kod mene piše 52 kw i 3100 kg , sa prednjom vučom ,inače slažem se sa konstatacijom koju je izneo @BOKIBOLE s tim što ga ja imam više od 30 godina...
Boki imamo iste rezervoare,i moj je ulubljen sa desne strane :ppozdrav:
 
Pa posto ga imas,najbolje bi bilo da pogledas na plocici na motoru,pa da nam kazes sta tamo pise...u saobracajnoj pisu svakakve gluposti..
 
Да повуче лтз кад остане у блату,а срамота га да купи Имт..:osmeh:

Nije ltz,IMT,pa da staje gde zaba piski..:cao: Planiram da krenem malo ozbiljnije da radim sa sumom,pa mi treba jos jedan traktor,a u traktore ne svrstavam imt,ltz vec imam,pa je izbor pao na mtz52,da isprobam i tu sovjetsku azdaju..Pa kada udju dva rusa u brazdu,ovi imt-jovci,mogu slobodno da dizu plugove i da brisu kuci..:ppozdrav:
 
Ники још само да те тата пусти да ореш и узећемо те за озбиљно...:ppozdrav:А и зашто ти тата не купи још један Лтз,кад је најбољи на свету..Зашто ризикујеш са неиспробаним?
 
Poslednja izmena:
Ники још само да те тата пусти да ореш и узећемо те за озбиљно...:ppozdrav:А и зашто ти тата не купи још један Лтз,кад је најбољи на свету..Зашто ризикујеш са неиспробаним?

Kao prvo,meni tata nista ne kupuje za razliku od nekih koji u zivotu nista nisu stekli,vec sve nasledili od roditelja..Ja sa svoje ne pune 19 god sam poceo da radim u firmi,sada sa svoje 23god mi ni jedan majstor sem mehanicara ne ulazi u dvoriste,sve radim sam za razliku od nekih koji imaju 50god i ne znaju kokoski u **greška da pljunu..Traktor kupujem licno sam,kupujem mtz jer msm da ima vise ks od ltz-a,a i on mi se svidja cuo sam da su dosta izdrzljivi traktori..Nisam ja kao neki koji imaju 50god i jedva cekaju da im umre cale da bi postali gazde i da ne moraju da rade kako im ocevi kazu...Mog matorog boli uvo za traktore i sve,meni je prepusteno sve da radim kako zelim..pozzz
 
Браво за трвог ћалета,баш је видео напредак у теби...Лтз т40 па рус 52...Дете драго и са 23 године си клинац за пола форума и треба да преореш ихахахај хектара да би само могао да имаш мишљење о трактору који је какав..А тек о расклапању,поправљању и осталим мукама.
 
Браво за трвог ћалета,баш је видео напредак у теби...Лтз т40 па рус 52...Дете драго и са 23 године си клинац за пола форума и треба да преореш ихахахај хектара да би само могао да имаш мишљење о трактору који је какав..А тек о расклапању,поправљању и осталим мукама.

Pa jbg da je bolje vreme,mozda bi bio i bolji napredak,da imam vise para kupio bi bolji traktor..ali trenutno mogu da razmisljam samo o traktoru u toj klasi cene..a,sa jednim traktorom u sumi nmg nista odraditi..Ltz je tu od 78-e,nije sada kupljen,i tu ostaje do kraja svog veka,jer je opravdao svoje poverenje..moji vrsnjaci uzivaju ,voze audi a6 koji im je tata kupio,a ja cu da se trudim da u zivotu sve sam zaradim..a,ti misli sta hoces da za moje godine je mali napredak da kupim sam mtz 52,da sam trebao zaraditi za 122.3,itd..svako ima pravo na svoje misljenje..
 
Više mu motorna testera neće trebati u šumi...ima sve da čupa iz zemlje :haha:

Ma trebace mi,sve dok ne kupim imt-a,a onda cu poslati i mtz i ltz,i testeru u penziju...Samo moram pobiti sve zabe u krugu od 1km,jer je zaba najveci imt-ov neprijatelj,gde se ona popisa tu imt staje,zbog cega nzm,da li ima neku cudotvornu mokracu da zaustavi tako jak traktor ili sta je drugo u pitanju,stvarno neam pojma..:sta:
 
Nazad
Vrh