MTZ Belarus

pojašnjenje mi treba

Pojašnjenje mi treba vezano za problem naveden u predhodnoj stranici ,belarus 820 -200 radni sati slabo prima gas.
Dali mislite na vijak koji pričvrćuje crijevo dovodno u grubi filter,jeli treba njega odvrnuti i jeli taj vijak šupalj.Unapred hvala!
 
pa vidi i njega a i onu taloznu casicu nju moras skinuti i ocistiti tu se talozi sve i svasta

- - - - - - - - - -

pa vidi i njega a i onu taloznu casicu nju moras skinuti i ocistiti tu se nakupi sve i svasta
 
Hoce da nagura trunja i u creva tako da odvrnuti crevo pred grubim filterom, izvaditi saraf i ocistiti to oko. Nama je nekad tu znao zacepiti. Probate spustiti crevo na nize. Pa ako curi gorivo nije zacepljeno, a ako slabo ili nikako curi eto uzroka
 
I meni je jednom u to ''oko'' nagurao nekog trunja i prljavstine i namucio me dok nisam to zacepljenje nasao i ocistio, a pre toga skidao sve moguce dovode goriva cistio fitere, rezervoare ispirao, neka creva menjao i nista!
 
Nije to silikon. Meni vise lici na farbu, mkslim da su ludi rusi ofarbali polutke iznutra pre spajanja, i da pod presom i tokom varenja ona naravno je ispucala, i sad nas uredno zeza...
 
evo sta bi ti trebao da kupis da bude u dvoristu sve u znaku MTZ,samo napravi siber na krovu da imas gde da gurnes glavu kao onaj u maratoncima........:haha:

j9mzo4.jpg
 
A vise smo za opciju 2022.4 ili .5
Ali sve je to previse istocno. Mozda bi zelene masine bile bolje, odkud znam...
 
Pojašnjenje mi treba vezano za problem naveden u predhodnoj stranici ,belarus 820 -200 radni sati slabo prima gas.
Dali mislite na vijak koji pričvrćuje crijevo dovodno u grubi filter,jeli treba njega odvrnuti i jeli taj vijak šupalj.Unapred hvala!
vidi ti prijatelju probusi cep na rezervaru meni se tako desavalo da sam sva creva izmenjo na traktoru i nista i ja primetim rupicu na rezervaru skinem ona zapusena upalim traktor skinem cep stavim ga u brazdu traktor ide ko lud ja vratim cep on napola brazde i stane ne ugasi si se nego stane nema snage ja razbusim tu rupicu i vise nikad u zivotu nisam imao problem to je moje iskustvo
 
Dali neko zna koja je bila cijena na sajmu u N.Sadu Belarusa 622 i dali je bilo od 30 do 40 ks sa kojim cijenama recimo.unapred zahvalan
 
dscn0309.jpg
Valjda ce se videti cene.

- - - - - - - - - -

MTZ-320.4 26,5kw/36ks=13990evra sa pdv-om
MTZ-422 36,6kw/49ks=17400evra sa pdv-om
MTZ-622 43,3kw/63ks=19400vra sa pdv-om
 
Ovi iz Agropanonke se šale sa cenama. Kao da prodaju traktore iz više klase. 4000 evra je skuplji njihov traktor od 36 ks od IMT 539, a predpostavljam da im je kvalitet približno isti. Prošla su vremena jeftinih traktora iz Belorusije.
 
Mislim da je baš tu mjesto gdje bih država mogla puna da nam pomogne da nekim zakonom uredi taj dio da uvoznike ograniči na neku realnu zaradu a ne da nam dušu vade.Posle ove katastrofe sa poplavama i klizištima strah me je kako ljudi u brdskim krajevima sada da se oporave i kome nije kuća ili neki drugi objekat otišao u nekom vremenu i manjom kišnom narednom će stradati.Stalno od tome razmišljam i tvrdim da je to jedino mjesto gdje bih država maogla mnogo spasiti ovaj narod da omogući povoljniju kupovinu mehanizacije u protivnom gotovi smo ne samo srbi nego svi narodi zahvaćeni ovom katastrofom.
 
koliko se sječam da je pisalo za 622 da dođe 18000€, samo mi se nesviđaju zadnje male gume.....inače se nečini loš, nema ruski motor, nego lombardini-talijanski koji se vrti do 3000 obrtaja.....gledao sam ga kod nas, bilo ga je za kupiti još prije par mjeseci.....u vinkovcima
 
Nazad
Vrh