MTZ Belarus

pa sta ce veci???
1. taj belarus nije veliki potrosac i ne trosi nista vise od evropljana...
2. ja lepo dodjem kuci na podne rucam, bar 30 min. da se slegnu kosti, nalijem D2 i opet ne do kasno, zena mlada treba sacuvati snagu i mir u kuci...
3. nekim paorima nije dosta ni 400l kad se zaintace neznaju sta je dosta, ovako manji rezervoar ti sacuva ljudskost...
4.nadovezacu se na 2. zena ti je kao ciganka kada prosi-7 dana joj dajes, a osmi nedas, kao da nikad nisi dao:))
 
Ja sam takodje zadovoljan sa mojim 1025 sto se tice potrosnje i uradjenog posla,kao sto kaze Dragan,ali je takodje upravu i za tacku 2.,jer kad dodje sezona i zamlatimo se po atarima,zaboravimo na zene.Neko to moze lukavo da iskoristi,treba izbalansirati sve.:cvetic:
 
Mogu u AP da ti naruče rezervoar od oko 100 l koji se montira na desnim stepenicama.Jedan je kod nas montirao ali mi kaže nije najsretnije rešenje.

sto mislis da nije nejsretnije resenje ne stoji na dobrom mestu ili posto je nisko? bas cu da pitam servisere treba da dodju ovih dana ja bi da montiram ako ima jer ova ne da je mala nego premala za ovaj traktor
 
Za sada postizavam sve,mlad sam,mada kad se prska ona mi vuce rusom kocke sa vodom,a ja sa zetorom prskam i onda bude bas zanimljivo.:cool:
 
imenjace, za zenu sam uvek budan :)
@grunt samo dobra organizacija i sto manji rezervoar :ppozdrav:
@neli, mnogi brakovi su pukli zbog previse provedenih sati u traktoru...

@worm, moj rodjak ima sa clasom preveliku potrosnju za moj pojam, al nije problem u traktorima vec u gazdama, koji su dali velike novce za njih pa ih sad paze i maze, i u velikom broju slucajeva kupuju manje masine za njih i otud velika potrosnja...

trakroru treba dati dobre svako dnevne, periodicne, velike servise, a agregati na maksimum i tako moze trajati i biti ekonomican...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh