MTZ Belarus

kod mene ta kazaljka za gorivo radi dobro do zadnjih litara, ali nikad se nezna kada ce da izda! zbog toga izmerim potrosnju svake operacije i tako znam unapred koliko mogu da uradim i bezbedno se vratim kuci...
 
sto mislis da nije nejsretnije resenje ne stoji na dobrom mestu ili posto je nisko? bas cu da pitam servisere treba da dodju ovih dana ja bi da montiram ako ima jer ova ne da je mala nego premala za ovaj traktor
Koliko mi je objasnio decko ima problema kada se jedan isprazni pa treba da povlaci iz drugotaj protok ne funkcionise bas najbolje. E sad taj problem moze da bude uzrokovan necim drugim a ne samim tipom rezervoara. Glavnom ne funkcionise kako treba i nije zadovoljon. Inace i ja hocu da ugradim taj pomocni rezervoar.
 
neli jel ti nikad nisi video 82 stari tip,to je na njima fabricki nije to nas izum
 
Za kolegu homoljca "bajpas",sivo crevo ubačeno da vrati višak goriva nazad u ac pumpu a ne nazad u rezervoar.Već kad sam slikao bajpas reko da slikam i rujane, zaslužili su.:osmeh:
 
neli jel ti nikad nisi video 82 stari tip,to je na njima fabricki nije to nas izum
Nisam imao prilike to da vidim,kod nas nema toliko rusa,a novi tip je moj prvi u selu.Ja sam imao torpeda i staru 52,a to tamo nema.Jedino gde sam video je jedna plava prskalica,pa mi se tu rodila ideja.Ovim stvarima se pokazuje koliko nam znaci ovaj forum.Radio jos puno godina.:ppozdrav:
 
Nisam primetio da teže pale niti da im smeta.Stariji belorus (2003g) je došao tako fabrički a ovog sam ja premostio pošto mi vraćao višak goriva u levi rezervar (gledano od pozadi) a iz desnog vuče za potrošnju a nemože da stigne da prelije pa kad ostaneš na malo sgorivom onda oće da trokira, da se gasi.
 
Ako kupujete u Sr.Mitrovici ležajeve i remenje u kvalitetu pretpostavljam da je to u Mačva Prometu.Moj savet vam je da ih zaobiđete u širokom luku.Preteruju sa cenama.Čak sam se i sa gazdom raspravljao jer nije normalan.
 
Nazad
Vrh