MTZ Belarus

Juce sam gledao jednu staru 82 i ona ima cetri rucke za dizanje i spustanje , vlasnik mi rekao daje ta 4 za blokiranje hidraulika .
kod mene ima tri rucke za dizanje dali i ja imam negde neku rucku za blokiranje hidraulika ili dal mogu da stavim takav razdelnik
 
Mozete kolega i ja cu je ovih dana staviti jer je jako dobra stvar, ima sve da se kupi komplet polovno kod coveka sto prodaje polovne delove za belaruse iz curuga, a kosta 120E.
 
Juce sam gledao jednu staru 82 i ona ima cetri rucke za dizanje i spustanje , vlasnik mi rekao daje ta 4 za blokiranje hidraulika .
kod mene ima tri rucke za dizanje dali i ja imam negde neku rucku za blokiranje hidraulika ili dal mogu da stavim takav razdelnik
Koje ti je rus godiste .Ja mislim da nemoze da se ugradi ,to kod nas zovu zakljucavanje hidraulike .Sad kad su mi bili serviseri rekli su da je hidraulika sad drugacija nego kod stari tipova.
 
Zakljucavanje hidraulika je fenomenalna stvar za transport. Podignes kod kuce setvospremac i zakljucas hidraulik i tako mozes klackati ceo dan da se uopste ne spusti. Ja sam to imao na staroj 82-ki.
 
Imam jedno pitanje za vas, da li ima u Agropanonci da se kupi cep za naftu ali da moze da se zakljuca?? ili to moze sa neceg drugog da se upasuje?? hvala unapred..
 
Slikaj malko to da jasnije vidimo

bojim se da nemislite na istu stvar obojica..........ako i mislite ,i na staroj 82 kad se 3 rucka digne gore(zakljuca) opet zna da popusta hidraulika,ima tu dosta prepravke,nije samo ubacivanje tog kljucnog ventila upitanju,ima jos elemenata koji treba da se dodaju da bi to radilo kako treba,kupovanje toga polovnog je macka u dzaku,ako ti vec hidraulik popusta ustanovi dal je do klipa ili razvodnika,mnogo jeftinije je ti je da zamenis neispravnu stvar novom nego da munducis od starog tipa i opet moze biti problema....
 
Dali je neko cuo ili video dopunski rezervoar za gorivo na MTZ1221,ovaj plasticni je neverovatno mali hvala unapred
 
Kod nas jedan kupio novog Mtz-a 820 i zakacio za njega neki mali plugic sto ga Rakovica vuce da se prosvercuje za ovu godinu.Otisao na njivu i plug nece u zemlju,ni na prisilno.Zvao servisere oni dosli isli sa njim na njivu i kaze mu jedan da ode po veci plug,on uzme od komsije Imt 757 i sedne serviser i na prisilno ga stisne i zakoka ga do grede.
 
Molim poznavaoce mtz a da odgovore,interesuje me de se nalazi filter od hidraulika na 820? u katalogu ima slika samo je tolko skrta da se ne vidi tacno gde je,pa ako neko zna neka napise,da ne ceprkamo po traktoru bzv i mucimo se,mazemo,ako vec ne moramo.
Inace curi ulje na pritisak komandi stezano je ali i dalje curka manje doduse ali curi,pa da li postoji mogucnost da je filter tolko prljav i da ima veze s povratom pa da stvara nepotrebni pritisak i gura ulja napolje? ili je nesto drugo?
 
Nazad
Vrh