MTZ Belarus

nije dovoljno promjeniti samo o ring već moraju da se promjene i one plastike ,to se kupi u kompletu
 
Pozdrav svima, nov sam na forumu. Imao sam MTZ 80 sa perkinsovim motorom 6 cilindra. Azdaja od traktora prodao sam ga jer je bio nemilosrdan potrosac. Kakvi su sa potrosnjom vasi Rusevi?
 
Pozdrav svima, nov sam na forumu. Imao sam MTZ 80 sa perkinsovim motorom 6 cilindra. Azdaja od traktora prodao sam ga jer je bio nemilosrdan potrosac. Kakvi su sa potrosnjom vasi Rusevi?

Zavisi sa kojom je pumpom ruskom ili češkom ako je češka troši da mu ne košta glava kolko troši a ako je ruska ponekad ostaješ bez komentara kad gledaš kolko još možeš raditi na dan pored onog sa češkom
 
Ja sam mog Ruju prodao samo zbog potrosnje. Do duse nije bio ruski motor vec perkins ali nepodnosljivo je bilo. Posle njega kupim zetor 2511 sa njim sam zadovoljan sa potrosnjom ali nije traktor za oranje, Pa bi opet kupio nekog Rusa da sa njim orem a Zetor da mi sluzi za lake poslove.
 
Evo jedan MTZ slikan negde u jugo zapadnoj Bačkoj kod jednog obožavaoca Rusića!
img0004.jpg
 
ja sam nesto skontao o toj famuznoj potrosnji D2 kod belarusa. ako se vozikas sa njim bez nekog opterecenja tako u prazno, trosi kao djavo! a kad ga dobro upregnes i ne popustas kajase ni malo, onda tek vidis da je mali potrosac...
jesenas kad smo orali, 1221 3rang 3brzina 9-10l D2 ,a 577 6brzina 10-11l D2...
 
Nazad
Vrh