MTZ Belarus

Bogme dosta su cjenjeni mtz kod nas.
Ja da prodajem svojeg 892 takakv kakav jest tražio bi za njega 5500 eura. Ispod toga ne.
A tamo neke 52-ojke i 82-ojke traže za 5000 i to oko 95 god.
 
doce ti serviseri i pre tih 50 casova...meni su na 6 r.c dolazili prvi put,pa posle par dana drugi put...i sad bi mogli da dodju opet i da rade ceo dan jer pusta ulje na 3-4 mesta+ spojnicka osovina tandrce...inace 1021 je u ptanju..a ima "rekordnih" 28 radnih casova
 
Da li zna neko gde mogu da najdem prednje gume za 820, 11.2-20 Belshina! Na par mesta sam zvao imaju samo Voltayer! Kakve su te?
 
Ja imam Voltayer i mogu ti reci da nisu lose,evo koliko ga mi vozimo,vrlo malo su se istrosile.Belshina jeste bolja,ali i skuplja.
 
nije belshina bolja ima u selu 7-8 novijih traktora i sve pucaju ne troše se brzo ali jako pucaju,ja sam nakon6 godina mijenjao i sad sam uzeo petlas radialke i ne može čovjek da vjeruje koliko su bolje i udobnije dok ne proba a cijena im je bila 20 evra više nego voltair
x3ww1k.jpg
evo to su te gume
308lbva.jpg
a to je dimenzija
 
Da, da, pa ne znam videcu jos ovih dana, video sam u Rumi na vasaru Belshina 20 000 dinara je jedna sa unutrasnjom, ali nisam uzeo ni broj ni nista, a dugo mi da cekam sledeci vasar! Hvala u svakom slucaju!
 
Bane i ja ti preporučujem da uzmeš kamine ili voltair gume ili kolega pankin što ti preporučuje pošto belšinove prednje gume se brzo troše i nejednako, ovo ti govorim iz iskustva a zadnje su ok.
 
tako je i kod mene zadnje su stvarno dobre svima a prednje katastrofa još ako koristiš prednji utovarivač da se ne govori
 
Ove stare Belshin, fabricke, su izdrzale ravno osam godina i okruglo 3000 sati, pa vidcemo koliko ce ove koje sad budem uzeo! Ne radim sa utovarivacem, najvise su mi se trosile u transportu!
 
Na stubu kucista volana imate jedan zavrtanj sa kontra maticom,ok27 i ok 22mm olabavite kontra maticu i dotegnite zavrtanj pa kontra maticu dotegnite.Ta operacija za prvu pomoc pomaze, ali ako ne ondak slede slozenije radnje,blago majstoru:osmeh:
Danas sam pokusao i ovo i pomaze ipak deveta transportna skoro pun gas igraju ali je bolje nego sto je bilo.:ppozdrav:
 
Zna li neko koji su brojevi ona dva kaisa koji idu na altenator,radilicu i vodenu pumpu? Traktor je 2004. godiste. Pretpostavljam da su na svim modelima isti (moj je 1025). Kupio bih da imam u rezervi
 
istovremeno troši a vraća povrat u lijevi tako da kad imaš malo goriva povuče zrak pa mora da se zatvori taj rezervar
 
Ja sam prezadovoljan Belarusima a imam ih 3 Sva 3 su odlicna u oranju spremanju transportu... Nema sta Razmisljao sam da kupim John Deere 4755.Da li neko ima iskustva. :osmeh:
 
Nazad
Vrh