MTZ Belarus

Ja imam leopardov plug 3x30 i sa 820 vučem 4 čista ili ako je teško oranje onda 5 pod reduktorom tu da 25 cm dubine.
 
imam mali problem sa rujom.poceo pre neki dan da izbacuje ulje na auspuhu,zimus radjen motor.pitanje odaklen da krenem da proveravam u cemu je problem...
 
Roberte, ti baš nemaš sreće sa tim traktorom. Ako se dobro sećam hteo si da menjaš samo karike zimus?
 
zamenjene karike i hilzne zimus.ne trosi ulje,radi kao sat.danas vukli prikolice sa njim i pod teretom ne baca.jel moguce da tek sad ulezu karike?ovakvo nesto nije mi se jos dsavalo,pa vise nisam ni pametan ::jako_besan::
 
moj savjet je da skineš granu od auspuha i vidiš koji ti baca--moguće da je počeo bacat na ventile ako nisi radio glavu
 
Imao slican problem sa Ursusom,bacao ulje na malom gasu pri razradjivanju nakon zamene klipova,cilindra .Kasnije pri radu trosio ulje.Uradjena i glava-zamenjeni ventili,vodjice ventila...bacanje ulja prestao,kao i trosenje ulja.
 
Nadam se da sam predstavljanje uradio kako treba, ako nisam izvinjavam se svima. Hteo bi da saznam nešto više o traktoru UMZ 6 AKM 1992 god. 60 KS ili kako ga zovu UKRAINSKI BELORUS. Ako neko nešto zna bio bih Vam zahvalan na informacijama ili ako je negde već pisano o njemu molio bih Vas da me uputite gde.I koja im je cena?
 
Poslednja izmena:
Nadam se da sam predstavljanje uradio kako treba, ako nisam izvinjavam se svima. Hteo bi da saznam nešto više o traktoru UMZ 6 AKM 1992 god. 60 KS ili kako ga zovu UKRAINSKI BELORUS. Ako neko nešto zna bio bih Vam zahvalan na informacijama ili ako je negde već pisano o njemu molio bih Vas da me uputite gde.I koja im je cena?

ja sam cuo da je jako los da mu se hidraulik nonstop kvari imao ga jedan covek kod mene jedva ga je prodao i to budzasto
 
*zorancile* poceo da baca u voznji sa praznom prikolicom,pod teretom ne baca uopste.i ja isto mislim da je glava u pitanju.skinucu glavu i odneti na komplet remont...
 
Ma trosi k'o upaljac.:osmeh::haha:
Potrosnja se kretala 2010. godine od 12 - 25 litara po lancu, zahvat je varirao od 3x30 do 3x45 cm, Kverneland LI 100 plug.
 
Interesuje me da li na kompresoru od Mtz-a moze da se menja samo usisni ventil ili cela glava mora?Otisao mi taj ventil i vraca vazduh kroz njega.
 
@Lala iz Banata
Pricali mi ljudi da dosta trosi,ne moze vise od 8kj da uzore sa jednim rezervarom goriva..e sad da li je to stvarno tako ne znam,zato sam vas i pitao. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh