MTZ Belarus

Odvukao ga Rus kao od sale...
 
razvodnik.jpg
[/IMG]
 
nemoj to da te brine to je kod belarusa normalna stvar čak ako ne curi ulje nešto nije u redu
 
malo sutra bi on njega odvuko da se vuku fer. sajla je zakacena skroz dole za plug tako mu rus izdize zadnjicu i torpedo nema gripa a rusu je lik digo poluge za koje je zakacena sajla
 
Cuo sam da MTZ sa ravnim mostom ne moze u medurednu obradu (70cm) zbog sirina tockova ? Pogotovo sto se tice sprartanja. Da li je to tacno ? Ako jeste kako resiti problem ? Da li se pri kupovini traktora sa ravnim mostom mogu naruciti uze gume I felne (uz njih na prednjim tockovima ide 360/70-24) ?
 
Pozdrav svima! Molio bi sve forumaše koji imaju iskustva sa MTZ-om 1221, da ih podjele sa mnom, jer planiram uzeti takav traktor. Traktor bi radio oko 100 jutara, sve teže poslove, zemlja mi je uglavnom teška crnica...
 
Kruško prelistaj temu i naćeš sve što te zanima jer je to pitanje postavljano više puta u temi i imaju odgovori. Poz.
 
Joky@tacno je da ne moze MTZ sa ravnim da udje u dve vrste,po racunici on je sirok 200 cm,a razmak azmedju vrsta de ulazi je 210 cm,pa sad bas kad bi usao tacno kako treba u milimetar onda moze,ali u sustini jako tesko moze to da se potrefi i uvek ce se gaziti jedna vrsta,a sto se tice sirine tockova dal moze da se biraju to ne znam.....
 
Pa nasao sam jednog82.1 97god 5500 EUR ali mi nije bilo logicno reko sigurno mu nesto faliii!!!!!!!!! Koliko je on konja i koliki je potrosac?
 
Cuo sam da MTZ sa ravnim mostom ne moze u medurednu obradu (70cm) zbog sirina tockova ? Pogotovo sto se tice sprartanja. Da li je to tacno ? Ako jeste kako resiti problem ? Da li se pri kupovini traktora sa ravnim mostom mogu naruciti uze gume I felne (uz njih na prednjim tockovima ide 360/70-24) ?
Za te poslove je najbolji 82.1
Mozda i imaju uze felne treba ih nazvati i pitati
 
Za te poslove je najbolji 82.1
Mozda i imaju uze felne treba ih nazvati i pitati

Danas sam zvao Agropanonku I kod MTZa sa ravnim mostom nema biranja guma. Samo sa tim fabrickim gumama se moze kupiti (napred 360/70-24) I to mu je sto mu je. Klirens mu je nesto nizi I automatski je I stabilniji I on je navodno orac.
 
možda bi bilo rješenje da kupiš nove čizme :haha::haha::haha:
šalim se

jesi li razmišljao da se naprave odušci na tim prednjim reduktorima jer ih nema pa usled velike i česte razlike u temperaturi dan-noć one moraju da propišaju
 
Nazad
Vrh