MTZ Belarus

cujemi se u zadnji levii tocak kada slajvuje kao da melje nesto kao da struze ali samo on, a kad slajfuju oba tocka pod blokadom nista se necuje na mtz 820.... Znali neko sta moze da bude to :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
bane_kosovo je napisao(la):
cujemi se u zadnji levii tocak kada slajvuje kao da melje nesto kao da struze ali samo on, a kad slajfuju oba tocka pod blokadom nista se necuje na mtz 820.... Znali neko sta moze da bude to :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
moguce da su ti otisli trkaci u diferencijalu :cao:
 
sutra samo da bude malo toplije vreme i pravim sediste za mog rujkana...Bice extra,na okretanje i na podizanje :D Budu slike :D
 
mladja kg je napisao(la):
Drugari od koliko ks ima najmanji belorus na trzistu
35 ili 36 ks..... kosta mislim 9100e ali nisam siguran... ima i prednju vucu :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1299363862[/time]
_________________________________________________
nikitovic je napisao(la):
interesuje me jel zna neko koliko je cena novog 820?
nov eurolux je 17690e... a ravan most 18990e.....
 
zlaja je napisao(la):
aca je napisao(la):
Ljudi,jel pasuje ova poteznica na mtz 82.1 i gde se kaci? :sta:
Post je spojen: [time]1299281393[/time]
_________________________________________________
http://www.mojauto.rs/polovni-auto/676085
NE štima na 82.1 to je za mtz 52 a ima mala razlika u rupama pa zato ne štima
Kod mene na starom tipu rusa je takva bila i mogao sam je zavrnuti nema skoro na tom zadnjem delu razlike izmedju 52 i 82
 
milan putinci je napisao(la):
mladja kg je napisao(la):
Drugari od koliko ks ima najmanji belorus na trzistu
35 ili 36 ks..... kosta mislim 9100e ali nisam siguran... ima i prednju vucu :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1299338662[/time]
_________________________________________________
nikitovic je napisao(la):
interesuje me jel zna neko koliko je cena novog 820?
nov eurolux je 17690e... a ravan most 18990e.....
Bilo nekad.
 
Dobar taj rus, moracu otici da ga pogledam ovih dana iako mi je on malo preveliki, posto sam totalno odustao od onog Steyr-a.
 
pozdrav drugari!
U jeku priprema za sledecu sezonu odlucio sam malo da oplemenim kabinu. Naime hocu da ugradim sat koji se spaja na 12v i pokazivac temperature motora. Mislio sam onim burgijama sto su kao testerice probusiti odgovarajuce rupe na plastici i za sat mi nije problem spojiti struju, ali me interesuje da li je neko stavljao pokazivac temperature? ja imam onaj digitalni ali mi se nije bas nesto pokazao posto nema vrednosti nego samo zone. Sta mi je potrebno za tu ugradnju i da li je komplikovano? hvala ,pozdrav :bravo:
 
gm je napisao(la):
pozdrav drugari!
U jeku priprema za sledecu sezonu odlucio sam malo da oplemenim kabinu. Naime hocu da ugradim sat koji se spaja na 12v i pokazivac temperature motora. Mislio sam onim burgijama sto su kao testerice probusiti odgovarajuce rupe na plastici i za sat mi nije problem spojiti struju, ali me interesuje da li je neko stavljao pokazivac temperature? ja imam onaj digitalni ali mi se nije bas nesto pokazao posto nema vrednosti nego samo zone. Sta mi je potrebno za tu ugradnju i da li je komplikovano? hvala ,pozdrav :bravo:
Otidji kod strugara nek to ostruze sraf koji ces uvrtiti na "diodu" ili kako se vec zove to sto se uvrce i eto ti(od imt a sat kupis to nisam napomenio) ja imam tako na rusu 2006.god. crko mi onaj posle godinu dana pa smo mi to napravili mogu slikati poslepodne pa staviti slike.
 
супер! ајд ми сликај то како изгледа у кабини и где се тачно уврне тај део што си казао да однесем до стругара_ поздрав :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh