MTZ Belarus

Pali mi se lampica od volana na rusu 1025 novom i kad stisnem blokadu samo pipnem ugasi se pa posle se opet upali sta to moze biti?
jel imao ko slican slucaj,ulje nisam gledao mrak je mozda je to sta mislite?
Kao i sto na punom gasu na 36 km na sat skacepritisak ulja od 3 do preko 6 bara do kraja i tako varira stalno,jel to taj vrag elektricni vec otisao?ili samo da gubi kontakt?
 
Svi članovi koji u svom profilu nemaju upisanu lokaciju, treba to da urade.

Lokacije tipa; Tasmanjija, Mongolija, ili opšte tipa Srbija, BiH, Makedonija, Srem, južni Banat... Neće biti uvažene.

Svi to mogu promeniti ili upisati radi lakše komunikacije.

Svi imaju mesec dana vremena da to učine.
 
jel neko zna gde ima da se kupi donja poteznia za mtz 82.1 i koliko para? Nigde ne mogu da je nadjem ::lose::
 
aca je napisao(la):
jel neko zna gde ima da se kupi donja poteznia za mtz 82.1 i koliko para? Nigde ne mogu da je nadjem ::lose::
Firma "POLJOMETAL" iz Nove Pazove pravi sve vrste poteznica za razne tipove traktora, vlasnik je Mile Kosanovic, idu po vasarima a salju i brzom postom, mislim da je donja poteznica sa srafovima za 82.1 kostala oko 150evra, broj ti saljem na pp :cao:

 
Meshter,hvala ti :ppozdrav: :D
Post je spojen: [time]1298038617[/time]
_________________________________________________
Mnogo trazi ovaj iz Nove Pazove,200 eura ::lose::
 
Na proslom sajmu u Rumi (onom 3. januara) bilo je poteznica za Ruse, za 82 je bilo nekoliko vrsta, ona najjednostavnija je bila 50E, a bila je i neka bolja za 80E.
 
zombie_666 je napisao(la):
Koliko u prosjeku izdrži lamela kod 82.1, ono, prosječnog korištenja, uz oranje i slično? Ajd molim vlasnike rusa da podijele svoja iskustva. Svi me ovamo na mom kraju prepadaju da im lamela rikne svakih par stotina sati (mada ne znam odakle im ta informacija kad ovdje niko nema rusa).
ma nemoj da se brines.... kod mene izdrzi 2000h... al ga vozim kao manijak.... a i nije neka investicija!!!! KORPA I LAMELA 100E!!!! ako to ne zasluzi za 2000h onda ga nemoj ni uzimati :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1298023689[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
I kad udjes u brazdu sa 820 ili 892 ono isto :haha:
hahahahhahha bravo majstore...... :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1298049101[/time]
_________________________________________________
djoker je napisao(la):
Kako moze da bude isto 820 i 892 to je nebo zemlja i samo onaj ko nije probao moze da prica da je isto :nono:
pa da u pravu si..... 820 ce da ore dok ti ne crknes u njemu a 892 dok mu izdrzi turbina :haha: :haha: :haha: sto jednostavniji traktor to bolji...
 
milan putinci je napisao(la):
zombie_666 je napisao(la):
Koliko u prosjeku izdrži lamela kod 82.1, ono, prosječnog korištenja, uz oranje i slično? Ajd molim vlasnike rusa da podijele svoja iskustva. Svi me ovamo na mom kraju prepadaju da im lamela rikne svakih par stotina sati (mada ne znam odakle im ta informacija kad ovdje niko nema rusa).
ma nemoj da se brines.... kod mene izdrzi 2000h... al ga vozim kao manijak.... a i nije neka investicija!!!! KORPA I LAMELA 100E!!!! ako to ne zasluzi za 2000h onda ga nemoj ni uzimati :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297998489[/time]
_________________________________________________
steva 1984 je napisao(la):
I kad udjes u brazdu sa 820 ili 892 ono isto :haha:
hahahahhahha bravo majstore...... :haha: :haha: :haha:
Post je spojen: [time]1298023901[/time]
_________________________________________________
djoker je napisao(la):
Kako moze da bude isto 820 i 892 to je nebo zemlja i samo onaj ko nije probao moze da prica da je isto :nono:
pa da u pravu si..... 820 ce da ore dok ti ne crknes u njemu a 892 dok mu izdrzi turbina :haha: :haha: :haha: sto jednostavniji traktor to bolji...

Hvala na informaciji!! Ako je tako, onda ce meni lamela bas potrajati, trebace mu svakako 10 godina da nabije 2000 sati :)
 
Zdravo drugari! Danas sam doneo kuci motor od Puskasa (MTZ82) Bilo je puknuta radilica neznam dal secate stavio sam slike pre! Nabavilisu radilicu koji sa 7srafova i 1 stift hvata zamajac a standard je 6 sraf i2 stift i tegove su veci nije mogo da se okrene radilica od uljenog pumpe! :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: Sta kazete vi za ovo:haha:
 
večeras me zove kolega , pukla mu glava na 52ki , pukla sa vana izbacuje mejhure napolje

koliko se kreću polovne ?
 
1zzqcft.jpg

Drug poceo da budzi motor mercedesa 130ks na rujkana 82,slika je losija sutra cu slikati po danu :cao:
 
Nazad
Vrh