MTZ Belarus

savoris je napisao(la):
ako tražiš informacije o prodavcu onda si promašio temu ::namigivanje::
ne zamajavaj se time da će neko javdno da ti kaže realno stanje traktora iako ga je gledao :cao:

zato ti sjedeš u auto , obidješ sve traktore pa ti nama onda ispričaš šta si vidio :D
i onda kada pare ''legnu'' ti već u svojoj glavi imaš viziju na koji traktor da ideš i da ga pazaruješ

Znači OK je da ja vama kazem sta sam vidio, a nije OK da ja pitam vas sta ste vi vidjeli?!?
Post je spojen: [time]1297336540[/time]
_________________________________________________
Takodje ne kontam sto sam promašio temu, ovo je tema o MTZ traktorima i svemu što ima veze sa njima. Preko ove teme sam dobio dosta informacija o tom prodavcu, dio ovdje na temi a dio preko PP.
Post je spojen: [time]1297361850[/time]
_________________________________________________
MONTOYA je napisao(la):
Mims je napisao(la):
Znam da je :off_topic: ali zombie kada ćeš ti već jednom kupiti taj traktor sad će sezona. :kisa: :cao:
:haha: baš vala druže dve godine čitamo o tom traktoru,daj jednom da :ppozdrav:

Krajem marta bikovi idu, a traktor dolazi, pa sta dodje dodje, bice tu da vuce tanjiraču i sijačicu za kukuruz. Otprilike nekih 90% ce to biti neki 82.1 ili 820.
 
zombie_666 je napisao(la):
Znači OK je da ja vama kazem sta sam vidio, a nije OK da ja pitam vas sta ste vi vidjeli?!?

ne razumiješ ti mene
ja ti kažem da na vrijeme kreneš u potragu , sjedeći za računarom i pitajući druge ljude garantujem ti da ćeš uzeti pogrešan traktor
sjedi u auto i redom potjeraj da ih gledaš , do marta ćeš znati šta je za tebe i šta ideš da pazaruješ

a iskreno , boli mene hoćeš li ti to sa nama podijeliti ili zadržati za sebe
 
Jeste najbolje je kad odes sam da gledas onda mozda vidis i nesto drugo sto te interesuje ;) p.s. malo je of ali ja sam danas ceo dan isao gledao plugove i na jednommestu covek kaze ne bavi se vise sa tim ima neki plug koji sam koristi kakav i ja hocu ali ima balerinu i to bas kakvu sam ja trazio,a da sam sedio kuci nebi je nasao.
 
igordulic je napisao(la):
Jeste najbolje je kad odes sam da gledas onda mozda vidis i nesto drugo sto te interesuje ;) p.s. malo je of ali ja sam danas ceo dan isao gledao plugove i na jednommestu covek kaze ne bavi se vise sa tim ima neki plug koji sam koristi kakav i ja hocu ali ima balerinu i to bas kakvu sam ja trazio,a da sam sedio kuci nebi je nasao.

Obišao sam sve prodavce u krugu od 70-80km, pa i dalje, ali sam odustao od toga dok ne prodam bikove jer sam do sada našao 4 traktora koji su mi pasovali 100% (IHC 856XL, Steyr 8080, MF 274, CASE 1390) a nisam moga da ih uzmem, pa su prodati u medjuvremenu. Stoga sad bar skupljam informacije o prodavcima, ko je kakav i gdje jos ima traktora da se nadje, kako bih spreman krenuo u kupovinu za mjesec i po.

Ne kontam sto je kolegama gore tako veliki problem ako nesto pitam. Do sada sam uvijek nailazio na saradnju na ovom forumu, ali čini se da nekima ovdje smetaju moje prisustvo i moja pitanja.
 
jel zna neko gde ima da se kupi donja fizna poteznica za mtz 82.1,hitno mi treba?! :sta:
 
Covek pravi sve vrste poteznica e dal ima napravitu to neznam evo broj pa nazovi 063 598 752 , 065 598 7520 :cao:

mile
 
Hvala za broj tela.,zvacu ga da vidim :ppozdrav: A Mtz stari tip ima u Plocici kod Djurija,3500 e.
 
alnaser na rusu mi se ugljenisao , opet šurak :haha: ostala mu bravica uključena a on nije čuo :udri: alnaser se bukvalno raspao kompletan :udri: ::jako_besan:: ::samo bes::

EDIT
ko od vas ima na rusu onaj mali planetarni alnaser ? kako služi ?

planirao sam uzeti taj planetarac samo da se prenesem jer trenutno nisam finansijski sposoban za ruski origigi , kanije bi kupio ruski a ovaj planetarac ostavio da imam u rezervi jer on odgovara na sva tri traktora koja imam

znači mislim na one jeftinije verzije planetarca , od 60 evra
 
Kacanin je napisao(la):
Dal neko zna gde ima da se prodaj mtz 82 stari tip za male pare:haha: :sta:
imas na onom otpadu kad se iz temerina izlazi prema beceju 82ka uska kabina trazi 1800evra,solidan traktor,a neko je trazio zadnje tockove za belorusa,ima 2kom na otpadu u zablju(izlaz prema zrenjaninu)danas sam bio i video...
 
zanima me kako su se pokazali belorusi 1221. sta su im mane,a sta dobre osobine. hvala

Post je spojen: [time]1297538168[/time]
_________________________________________________
vazi hvala ti na informacijama :D
 
Koliko kostaju plasticni blatobrani za rusa prednji sa ravnim mostom traktor i gde ima da se kupe ? :sta:
 
Nazad
Vrh