MTZ Belarus

kakvi su to klipovi kad uradis generalku na rusu za 250 E.klip iz nemacke,znaci stize u roku 5 dana,zaboravio sam koja je marka,ali 1 klip sa karikama kosta oko 100 E.pa sad ti gledaj kakav klip kupis za 20,30 eura.ali kad ti stavis taj klip od 100E onda znas sta si stavio,a ne ovo sto se kod nas kupuje.ako nekog zanima koja je marka pitacu druga,posto on tamo narucuje klipove.
Post je spojen: [time]1291648021[/time]
_________________________________________________
jel radio neko na 82-ci da je samo zameno karike?koliko je mogao posle jos da radi sa traktorom,to jest ako je neko to vec radio :ppozdrav:
 
ma mo'š ti da platiš klip i 1000e ako hoćeš , ovce služe sa šišanje ::namigivanje::
ja sam stavio ne vladimirca klipove prošle ili pretprošle godine , i kada sam skoro mijenjao klipnjaču kada sam izvadio klip i karike rekao bi da nije nikako radio
pa sad nek uporedjuje ko hoće
 
spricer ladan je napisao(la):
slazem se sa raletom,prosle godine sam sve delove nabavljao na najlonu za male pare
i masina sljaka kao grom
jesi komplet motor radio?nemam ni malo poverenje u ove nase delove.ajd da se kupe lazajevi kod nas i hilzne,ali klipove nebi kod nas uzimao pa makar me mesec dana ubedjivao neko.
 
komplet...i jos :ppozdrav:ove godine stavljen nov hladnjak,vuca i oba kardana,bosh pumpa,hidraulika,komplet sva creva na traktoru,akumulatori i struja...jbg bio je malo zapusten ali sad je kao nov
 
pa niko te ni ne ubjedjuje nego ti ubjedjuješ druge da daju 100e po klipu :ppozdrav:
za 110e kupiš cijele sklopove za sva 4 klipa i tjeraj :D znaš li za ijedan slučaj da su nekome stradali ovi jeftinjaci ? samo da ima ulja i vode :cao:

@špricer ladan
koliko si pljunuo za hladnjak , moram i ja mijenjati otišao u tri krasna :zli:
 
necu snikim da se svadjam,svako stavi to sto oce,ali voleo bi da sednem u taj traktor u koji je stavljen klip koji kosta 20 E,i da vozim 2 dana.treci dan nebi upali bez starta na - 10
 
miroslav78 je napisao(la):
ajde molim te to slikaj ako mozes , ja sam isto o tome razmisljao.. cuo sam da su to neki uradili ali nisam video.. :ppozdrav:
Ma netrebaju ti slike Stavis sa strane debeo sundjer izmedju kabine i onog rezervoara gde se sipa ulje za hidrauliku ali tacno iseces da prekrije i taj prostor izmedju kabine i rezervoara i da prekrije unutrasnji prostor oko instument table i volana.I sa spoljne strane sam ususkao iza filtera za vazduh ona supljina ispod predjeg stakla i rezervoara za ulje.Ja nisam ni koristio lepak jer je sunjer debeo nekih 8-10 cm.Kondor sam stavio ispod kontrolne table i volana i ispod patosnica.Mada moze i neki sintelon umesto kondora ja sam ubacio sta sam imao
 
robici je napisao(la):
necu snikim da se svadjam,svako stavi to sto oce,ali voleo bi da sednem u taj traktor u koji je stavljen klip koji kosta 20 E,i da vozim 2 dana.treci dan nebi upali bez starta na - 10

dobrovoljno se javljam da cepaš moj traktor :D a šta misliš da ga ja mazim kada tjera rotodrljaču od sunca do sunca :haha:
pitaj člana zombi666 kako izgleda kada ja orem , njegov stari je gledao :cao:

spricer ladan je napisao(la):
za 82ku , jel ? joooj mnogo :zli:
kod mene je 52ka i oni su navodno nešto jeftiniji , mada bih mogao staviti bilo kakav jer mi ne ide ona šipka kroz njega pošto sam stavio orbitrol
 
ja na klipove nebi obracao previse kog su proizvodjaca i kvaliteta samo da imaju tacne mere cak bi vrato i stare ako nisu osteceni,karike i hilzne su mnogo bitnije
 
savoris je napisao(la):
robici je napisao(la):
necu snikim da se svadjam,svako stavi to sto oce,ali voleo bi da sednem u taj traktor u koji je stavljen klip koji kosta 20 E,i da vozim 2 dana.treci dan nebi upali bez starta na - 10

dobrovoljno se javljam da cepaš moj traktor :D a šta misliš da ga ja mazim kada tjera rotodrljaču od sunca do sunca :haha:
pitaj člana zombi666 kako izgleda kada ja orem , njegov stari je gledao :cao:

spricer ladan je napisao(la):
za 82ku , jel ? joooj mnogo :zli:
kod mene je 52ka i oni su navodno nešto jeftiniji , mada bih mogao staviti bilo kakav jer mi ne ide ona šipka kroz njega pošto sam stavio orbitrol
i svake 5 god rasklapas traktor i menjas klipove?
 
pitaj člana zombi666 kako izgleda kada ja orem , njegov stari je gledao


Vidio sam ga ja dok je radio sa rotodljačom...jbte, komšija ima ogrooooman Landini od 80KS 1995. godište, pa ne ide ni upola dobro kao Savo, a obojica rade sa 2.5 rotodljačama. Ovaj Savin traktor dere kao voz ba, od gmrljavine i silne snage zemlja se raspe od straha, drljača to samo malo poravna :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri:
Post je spojen: [time]1291650787[/time]
_________________________________________________
i svake 5 god rasklapas traktor i menjas klipove?

Znamo mi svi da su ti njemački klipovi bolji od ovih "divljih", ali nema svako pare da taj kvalitet i plati. Prednost Belarus-a i jeste u tome što za male pare mozes mnogo da uradis, a od malo šarafanja tu i tamo niko nije umro.
 
jbt ja sam lud
Post je spojen: [time]Mon Dec 6 09:56:21 2010[/time]
_________________________________________________
kako se dodaje oglas
 
robici je napisao(la):
spricer ladan je napisao(la):
slazem se sa raletom,prosle godine sam sve delove nabavljao na najlonu za male pare
i masina sljaka kao grom
jesi komplet motor radio?nemam ni malo poverenje u ove nase delove.ajd da se kupe lazajevi kod nas i hilzne,ali klipove nebi kod nas uzimao pa makar me mesec dana ubedjivao neko.
nasta prvo obratis paznju kad rasturis motor da vidis kolko je potrosen?ja prvo pgledam kolko su hilzne potrosene a ti bi samo njih kupio ovde :sta:
 
ja drugacije gledam stavari,sto se toga tice,bolje kvalitetnije staviti i miran 10 god a i vise,nego sklj i svake 5 god rasklapati.posto kad god skines klipnjace lezajeve moras nove staviti,glavu skidas,moras nositi na obradu,i kad skines lezajeve mora se i radilica nositi na obradu,i sve to kosta,i kad pogledas vise ::novac:: sjebes sa tim jeftinim delovima nego kad jednom stavis kvalitetan delove i miran ojojoj.
 
Nazad
Vrh