MTZ Belarus

Fadip su okej što se tiče cene i kvaliteta, nisam imao problem da puštaju.
Turske sa plavim poklopcima nikako nemoj da kupuješ, počnu posle godinu dana da puštaju
 
Ruske na navoj ne pustaju nikad cak i ako je ona gumica losija,koja se zameni ako treba za 2 sekunde,i nema da nece da kipuje zbog iglice ili sta ja znam.Odvijem ih rukom,zavijem rukom i to je to.
 
Šta i gde da gledam čuje se pumpa kad krenem da kipujem ali ni na jednoj od one tri ručice ne reaguje .jel moguće da je do te spojke ili iglice?
 
Ima u Zrenjanin u Mileticevoj ulici,Agrotehnika bese,ima delova za Belaruse,tu sam kupovao te spojke na navoj za hidrauliku.Mozda imaju i u Set trade,isto Zrenjanin.Takodje u Zrenjanin kod Lazara ima delova za Belaruse.Pogledas na netu ima brojeve telefona za sve te firme.
 
Ja sam na 82.1 kupio ovaj deo sa tri rupe za topling kao ovaj sa slike i namestio ga da ga kačim na gornji i donji klin gde ti sada treba da kačiš poteznicu za vuču. Razlog montaze toga na 82.1 je bolji ugao toplinga i manje razvučen topling u toku rada jer je traktor fabrički bez tog dela.
7d46c8554e4a07ef2d0b00c6e52d357e.jpg
 
Jedno pitanje, koje ulje sipate u motor Belarusa 892? 20w-50 ili 15w-40? Poslednji put iz AP mi doneli 20w-50 a sad ovde citam da je to bas gusto za taj traktor....sada sam u nedoumici :geek:
 
Какво је уље Шел Римула 20w50, нуде ми код Пеки Белта за Фара поштo треба да га мењам.
 
Zna li neko možda ima li negde za prodaju a da nije na oglasima DOBAR mtz 820 920 892 952 po mogućstvu Eurolux ali nije presudno. Važno da je Dobar.
 
Moze li neko da mi objasni kako se postavljaju korekcione plocice kad se skine ono kuciste kocnice? Kako da odredim koliko gde da stavim? Imam 4 od 0.5 i 3 od 0.2 skidao sam samo jednu stranu kuciste kocnica drugu stranu nisam skidao
 
Nazad
Vrh