MTZ Belarus

Cijena sa pdv je 450 ja ne plaćam pdv pa je 350
 
Volim zanimljive slucajeve
c0845287e48045cd58d3ed95210afc41.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
@nebojsa100 jedno pitanje, na mtz82 stari tip, mi nekako jako teško diže poluge kad se ugreje. Kako bi mogao da proverim da li je u pitanju razvodnik ili pumpa?
 
@nebojsa100 jedno pitanje, na mtz82 stari tip, mi nekako jako teško diže poluge kad se ugreje. Kako bi mogao da proverim da li je u pitanju razvodnik ili pumpa?
Kao što je kolega već napisao prvo i osnovno premeriti pritisak hladan,vruć pa videti dalje.
Čim nece da podiže onda verovatno nema dovoljan pritisak,ako oscilacija hladan vruć nije prevelika onda možda postoji mogućnost da se malo dosteluje a opet ako je oscilacija prevelika onda verovatno da ne može itd.
 
Kako to odraditi?
Što se tiče oscilacije evo na primer kad je hladan na leru mi podigne lagano priključak i sam iskopča ručku koja zabravi kad podižem dok kad se ugreje diže dosta sporije i neće da iskopča sam ručku tek kad dodam gas preko pola otp.
 
Juce sam popizdio. Otisao da orem duvanista i juce oko 4 izadjem malo protegnem noge. Vidim auspuh se mrda. On poceo pucati iznad onih kosnika. Smece od traktora. Cim istekne pet godina ide iz dvorista.
 
A ne mora da znači,kod mene su bili takvi simptomi pa je bio razvodnik u pitanju...
A na starom tipu najviše tipujem na hidro pojačivač..
 
Das 3-4x vise para pa uzmes zglavan, toliko je jednostavno... i auspuh nece pucati.

Sto bi upotrebio mozak i resio ga da vise ne puca, lakse je kupiti skuplji.

Juce sam popizdio. Otisao da orem duvanista i juce oko 4 izadjem malo protegnem noge. Vidim auspuh se mrda. On poceo pucati iznad onih kosnika. Smece od traktora. Cim istekne pet godina ide iz dvorista.

Sent from my DCO-LX9 using Tapatalk
 
Das 3-4x vise para pa uzmes zglavan, toliko je jednostavno... i auspuh nece pucati.

Sto bi upotrebio mozak i resio ga da vise ne puca, lakse je kupiti skuplji.



Sent from my DCO-LX9 using Tapatalk
Ne shvatas poentu price. Ovo je vec peti problem koji imam a traktor ima 200 radnih sati. Ako je tebi normalno da varim auspuh sa 200 sati meni nije. I uopste nema potrebe za vrijedjanjem. To da li ja imam mozga ili ne moze suditi neko ko me poznaje.
 
Obojica ste u pravu ali to u jest razlika između skupog u jeftinog .A što se tiče mozga daner nije Reko da ga nemate nego da ga treba upotrebi.ti
 
Juce sam popizdio. Otisao da orem duvanista i juce oko 4 izadjem malo protegnem noge. Vidim auspuh se mrda. On poceo pucati iznad onih kosnika. Smece od traktora. Cim istekne pet godina ide iz dvorista.
Пробај ауспух да не стежеш на мртво, остави га да мало има луфта. Мени је кривина пуцала због тога онда смо направили нову и ауспух оставио да се мало мрда.Не види се кад ради тек када га руком дохватиш онда се види да је лабав.
 
Problem je ako je i malo labav okrece se i zapinje za onu mrezicu. Ojacali smo ga stavili malo duze kosnike. Nadam se da ce izdrzati. Jutros momak sto vozi mlijeko od mene kaze njegovom drugaru vec dva puta puca a isto traktor kupljen prosle godine.
 
Nazad
Vrh