MTZ Belarus

Slavko ja sam pre godinu ipo prodao 2002god sa 6000rc u odlicnom stanju, gume imale 4godine od prilike. Nisu mu radili samo pumpica za vodu i zadnji brisac. Prodan za 3 dana u lokalu. Talo da 12 sigurno mozda i 13.
 
Mozda 13 ?,ako stvarno ima toliko malo radnih sati ,minimum 13k eura.Pa pogledaj kakve krpacine od ruseva se prodaju za 10k eura,ono je jeb... komedija sta ljudi hoce da dobiju za to,kao da prodaju neki raritet za muzej jbt ...
 
Vidi za 17 vec imas lepe tipa 892, 1025 i slicne ravne mostove.
Imas i drugu stvar kad kazu sve je to isto bolje uzeti pa nesto uraditi.
Kolega Gogi je prodavao pre nekako 920 2005god ne znam sate trazio 11 900.
 
Ima ali ne sa ispod 2k/rs,ali i to je opet za nekoliko hiljada eura skuplje,onda dodas jos malo pa si u cenama sa 1221 :).Ako si mislio na remont rusa,uzmes losiji pa ulozis,ja sam dosta brzo odustao od te ideje zbog kvaliteta delova za njega.A i generalna motora komplet,plus menjac pretresti kompletno,hidrauliku,diferencijal,pa srediti kabinu,jer to sve pokidano,pocepano kao da je nzm kakvo cudoviste zivelo unutra :LOL: ...to ispod bar 4-5k eura sa rukama majstora ne kosta sigurno....
 
To nisam ni rekao.
Rekao sam tipa neki od 5000rc ispravan u radu,kompletan,zdrav...ostaviti 2000e sa strane pa nek cekaju svoj momenat. Nikad od babe devojka.
 
Ja sam uvek bio za izuzetan primerak, pa cak svesno ga skuplje platiti od realne cene nego grob sredjivati.
Sredices nesto ali ce ostati vazda sitnica koje mrdaju, klimaju itd.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pozdrav, potreban mi je servis manual na engleskom ili jos bolje ako ima na srpskom za mtz belarus 80, 1980 godiste. Ako neko ima pa da ostavim mail da mi posalje ili neka okaci link gde da skinem
 
Imate baš pravi radionički priručnik, ili ono uputstvo za održavanje i eksploataciju koje je dolazilo sa traktorom?
 
Ne znam dal se vidi na slici al ovo je nastavak radilice iz 5 delova.
6c87da31dd767cf17ddc3b26607c3c5f.jpg


Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 
Ja bas hteo da pitam reko jel tu uopste vredi i popravljati taj motor ...pretpostavljao sam da je tu jos dosta sto sta slomljeno pored radilice.
 
Ja bas hteo da pitam reko jel tu uopste vredi i popravljati taj motor ...pretpostavljao sam da je tu jos dosta sto sta slomljeno pored radilice.
Nažalost ne isplati se popravljati ga tj nema se sta popravljati,blok polomljen,radilica takodje,dve od četiri klipnjace krive,karter probijen.
Faktički ostala je pvp cela,dizne,glava i delovi gore.
 
Znas li koji je razlog,sumljas li na nesto-sobzirom na takav harakiri?
E ovde baš nikakav razlog ne vidim.
Radilica sem što je pukla u komade kad se pogleda nema ni jedan jedini ris na sebi,lezajevi kao novi,pritisak bio preko trojke,vlasnik lično vozio traktor i kaže samo je počeo da lupa u sekundi i gotovo.
Jedino ako se jednostavno nije zamorila.
 
Nazad
Vrh