MTZ Belarus

Ne moraš.... Našao sam šifru za set kvačila preko šifre od druk ležaja (inače šifra ima viška jednu nulu pa nigde ne prepoznaju deo). Firma sa kojom sam povezan on lajn trenutno nema na stanju set. A kod njih je cena bila 83.700din.
------------------------------
 
Ja sam okrenuo srbiju naopako da ga nadjem i nisam uspeo.
Mislim da nema firme koju nisam zvao,na kraju kako nekog nazovem i kazem sta mi treba kažu već su zvali da pitaju 😃.
Al i tad se pominjala neka cena od oko 80000 din ako bi se nabavilo,sad posle svih ovih poskupljenja verujem da moze biti samo skuplje.
Ma da mene cena iskreno i ne zanima preterano,bitno mi je da je kvacilo dobrog kvaliteta pa da mogu da dam ljudima opciju da biraju,pa kako se ko odluci.
 
Takvu lamelu sam video na Kupujem-prodajem .
Zašto mislite da je ta korpa bolja od stare ruske sa livenim žabicama?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Takvu lamelu sam video na Kupujem-prodajem .
Zašto mislite da je ta korpa bolja od stare ruske sa livenim žabicama?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
Postoji neka "ruska" kopija ovog lukovog seta,sve je isto sem lamele koja nije sinter i daleko je bolja od klasičnog kvacila a luk bi trebao biti bolji nego njegova kopija,bar nekom logikom.
 
Ove si pitao? https://www.szakalmetal.eu/en/contact/contact-serbia/szakalmetal-beograd
Uglavnom, ovo ti je šifra za set

LuK 633 3087 10​

pa pokušaj i kod ovih što prodaju kamionski program.

------------------------
Treba pitati @MOMOSARIC da li on može da nabavi. Momo, javi se!
-----------------------------
@nebojsa100 uporedi sutra šifru za svaki slučaj.
Komplet set kvacila Luk 490 eura . Treba oko 5 dana da dodje iz Slovacke preko Njemacke . Za taj kataloski broj
 
Da se više ne mučite radi odlično i u mađi ima za kupit već dve godine.ruska verzija je rusdisk sve isto jedino što se može kupit zasebno i tvornička sinter lamela
93430eed340bdf1744951464e5fd1c8c.jpg
e85eb537a39a6bd813fe0d15b66cd0dc.jpg
0c3a6a57b74da846284100a644a2a6c5.jpg


Poslano sa mog 2109119DG koristeći Tapatalk
 
Колега како иде онлине пазар преко тог Хаби, како са царином и доставом? јел може са пал пал рачуном да се плати да ти стигне кући на адресу?
 
Kod nas ide bez problema ,pošto smo u uniji ide bez pdv i carine i šalju brzom poštom.
Mene taj set izađe 350e+troškovi dostave
 
Ako ja dobro vidim na slikama ovo je ruskdisk nije luk.
Ruskdisk sam do sad ugradio da ne preteram al bar jedno 300 komada i znam da je skroz dobro kvacilo čak dosta bolje od fabrickog.
Mene zanima ovo luk kvacilo sa sinterom,samo jednom sam imao priliku da izvadim takvo kvacilo koje je crklo na jednoj 820 al pitaj boga koliko je trajalo jer je traktor kupljen sa njim već ugrađenim.
Al logikom gledano trebalo binda bude dobro.
 
Pogledaj bolje na prvoj slici ti je luk

Poslano sa mog 2109119DG koristeći Tapatalk
 
Nazad
Vrh