MTZ Belarus

Ma di će to priznati! Možda je paRcov gricnuo žice a to nije do njih... Ali kada u menjaču nedostaje jedan ležaj a oni neće da priznaju reklamaciju, a jaoooj...
 
Tako sam čuo priču. Doduše ne od vlasnika ali mogu da ga pitam. Sad su već zarasle rane....
Btw nešto gadno nije valjalo jer menjač neda je ujio (što bi rekli) nego je zviždio ko raketLa. Naravno ubrzo je krepo (ne znam jel je sastavio 100rs) i kada su ga odneli i rasklopili uvideli su da je, navodno, fabrika zaboravila ugraditi neki ležaj. Da li je to tako ili nije, ništa od toga nije bitno koliko činjenica da su jeeeedva priznali garanciju. Tek kad se spomenula magična reč (televizija) garancija se priznala ali da se o kvaru ćuti. Međutim selo ko i svako selo, malo po malo i ubrzo se saznalo. A kako i ne bi. Tek što je stigo traktor a već ga vratili nazad i to pod nož.
Eh, da. Jedino što su ispali fer, dali su zamenski traktor da čovek može raditi dalje kao i mogućnost kupovine drugog, jačeg po povoljnijoj ceni.
 
Dal ima neke šanse da radi iole "normalno" sa ovom mašinom,znači neka pristojna brzina i dubina.
Inace tupanjac mi deluje bas dobro urađeno.
dee18f86a57f66da16400f872e68fb39.jpg


Послато са SM-S908B помоћу Тапатока
 
Čovek kupio novog Kejsa i upali mu se instalacija u kabini posle par meseci i možda 200 radnih sati.... I zamisli nisu mu priznali u garanciji....
Slican slucaj u okolini bio sa kormikom...u fabrici srafom ostetili izolaciju zice od klime i zategli neki lim preko...coveku iskako osigurac...servis dosao i stavio jaci osigurac...ishod znate.sreca pa je vlasnik na vreme video,okrenuo sklopku i ugasio plamen.
 
Re

I meni se cini da za ovo treba delija od 200ks da bi to radilo al gazda kaže u Tupanjcu mu garantuju da može da radi normalno,meni to nešto sumnjivo.
Nema šanse. Prošli vikend sam gledao JD 6430 (120 KS) kako se muči sa tri radna tela u lakšoj zemlji (nije pesak). Doduše, podrivač je neki pravljeni sa italijanskim livenim radnim telima.
 
Tu na snimku prosek dubine mozda oko 35cm,prednji red ide nesto plice od zadnjeg.Nemojte da vas zavarava to sto odize zemlju pa ispadne da ide dublje.Po brzini koliko ide,sigurno da moze jos jedno 10cm dublje da vuce,samo sporije naravno.
 
Tu na snimku prosek dubine mozda oko 35cm,prednji red ide nesto plice od zadnjeg.Nemojte da vas zavarava to sto odize zemlju pa ispadne da ide dublje.Po brzini koliko ide,sigurno da moze jos jedno 10cm dublje da vuce,samo sporije naravno.
Ja sam prijatno iznenađen da može i na 35,kao što sam rekao ne razumem se preterano al mi ovaj podrivac izgleda ne srazmerno naspram 1221
 
Nazad
Vrh