MTZ Belarus

Cela kuka 8000? Nije puno.
Ja sam danas narucio u Mikronu neke kugle italijanske sa sesirom 2 kategorija za 1400din komad, cena kao po pijacnim oglasima a racunam nije neki teski bofl.
 
Zeza me 1221.3, nece da upali vrti li vrti, novi filteri, sve pregledano, dobija gorivo, paljenje mu majstor Toma pomerio tj malo je kasnije. Sta moze biti uzrok? I kada ga ugasim a radio je nece odmah da upali
 
Zeza me 1221.3, nece da upali vrti li vrti, novi filteri, sve pregledano, dobija gorivo, paljenje mu majstor Toma pomerio tj malo je kasnije. Sta moze biti uzrok? I kada ga ugasim a radio je nece odmah da upali
Jel dimi kad veritas?
Kad mu je majstor Toma stelovao paljenje i kako znaš da je kasnije?
Kako pali prvo paljenje?
 
Prvo na zub, posle kada smo namotirali pumpu vratio je duze malo, ne dimi uopste, upalili ga uz pomoc starta vrlo malo, orao, ugasio i da upali nece
 
Шта му регулише тај електро вентил и јел он на самој пумпи?
 
Eeee ljudi znam da se sprdate da ne pomislite da sam skroz lud al postoje i modeli rusa koji imaju kakvu takvu "elektroniku" i dosta vise komfora od ovih varijanti kod nas,jbg MTZ je lowcost traktor uopšteno a ovo kod nas sto dolazi je njihova najjeftinija varijanta ,dobro je da ima kabinu i točkove.
 
Na kraju elektro ventil zaglavio jer je los dovod struje bio u pitanju, prevezao zice, i resio problem, uz savete majstor Nebojse, inace nov ventil kosta nesto preko 12 000 u Agropanonci
 
Nazad
Vrh