MTZ Belarus

Stare kamiondžije su govorile kojom brzinom uz breg tom i niz breg.
To važi samo na ravnom putu. A kad treba spustiti teret po neravnom i od vode izlokanom putu, tu bez kočnica moraš ili imati mooda ili ne imati mozga.
Kamion nosi deo tereta, a to mu pomaže da bude stabilniji, dok traktor ne nosi nego se bori jer ga teret gura u gornju poteznicu.
 
Nameštajte kočnice bre. Westinghaus izmisli vazdušne kočnice a vi ste bre lenji da ih koristite. Ja sam na moje malene prikoljice nameštao kočnice jer fabrički uopšte nisu pravljene da mogu da koče već moraš malo produžiti tu šipku koja gura pahne. Sada kad stisnem sa Rujom punu prikoljicu ona u mestu se zakoči.
 
Да тако је пре недељу дана стиго један леп зелени велики од195кс а овима поред комбајна са сајма данас дошо и овај од 135 кс
 
Па ништа кад може да се кредитира летовање ваљда може и за један послован трактор🎯😂
 
Poslednja izmena:
Meni pre neki dan Agropanonka poslala poruku da daju kredit i za polovnjake.. Cene otišle u nebesa bre a poljoprivreda naš polako ali sigurno klizi u čabru.
 
Пукла нам је на русу ова шпингкла за забрављивање кугли, има ли то где да се купи?
 
Nazad
Vrh