MTZ Belarus

Na klip hidraulike od Belarusa,onaj kraj sto se spaja sa ramenima poluga,te rupe sto prolazi klin se pojele dosta,jel to neko popravljao ili je jedino resenje novi klip ?.
 
Gledam cenovnik iz maja 2021, bio 1025 na akciji 28000. Samo sto je to bilo 30t vise u robi nego danas.
 
Gledam cenovnik iz maja 2021, bio 1025 na akciji 28000. Samo sto je to bilo 30t vise u robi nego danas.
Ja kad sam ga uzo 952 ,,,, 2012 godine , komšo, koštao je 23,5 hiljade , al u to vreme stan u Slovačkoj ulici centar Novog Sada od 30 kvadrata novogradnja koštao 19 .5 hiljada , razmišljali dal uzeti traktor il taj stan i odlučimo traktor,, dali keš ,doterali traktor posle par dana dodje čovek da ponudi 4 jutra zemlje za 12 hiljada il 3 po jutru zemlja u polju oma do sela ,nisam uzo jel trebalo je drugi prikjučci za traktor ,,tako da sad te cene spram svega drugog nisu baš tolko strašne, .
 
Onaj koji je bolje očuvan!
892 ima maklo bolji raspored brzins za njivu, 952 za put ( ali to po meni nije kriterijum za kupovinu)
 
Na klip hidraulike od Belarusa,onaj kraj sto se spaja sa ramenima poluga,te rupe sto prolazi klin se pojele dosta,jel to neko popravljao ili je jedino resenje novi klip ?.
Za prvu ruku sam kod dobrog majstora na glodalicu odneo da razbuši rupu da anulira što je razlokano i on je napravio kvalitetne piksne i ubacio unutra na meru klina. Evo treća godina bez greške.
U pitanju je 82-ka
 
Moze to i tako da se uradi al pitanje je isplativisti,sta je jeftinije,dal menjati klipnjacu i usput predihtivati cikindar (ako je c100) ili razbusivati i tezati se.
 
To me i brine oko razbusivanja i biksnovanja,tj ne bih ni isao tom metodom bas,nosi on neke teze prikljucke,ne bih da mislim uopste.
 
Nazad
Vrh