MTZ Belarus

Sve sami Belarusi lol ....ja nzm koliko je ta trska teska,po gumama prikolice ima itekako tezine,ali 70t bruto nema sigurno.

 
Koliko je po vama realna tj prodajna cena za 892 belorus u dobrom stanju da ima 10 godina starosti? I da je solidno ocuvan.
Vidim cena po oglasima svega i svacega, frljaju se sa cenama, ali me interesuje po kojim cenama se trguje?
 
Nema realne cene kada su egipćani pokupovali sve što je moglo, plus su cene svih podivljale. Pre 10 godina 558 prodao za 2850 evra, sada za takav traze 5000.
 
10 godina je sad 2013 godište, ako ima za 13.000 javi

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
Ja sam 820 zimus.prodao za 10800 sve gume dobre,sve ispravno. Tesko da moze 892rm 10 godina mladji za 3000e vise.
Sremac je sam pisao koliko je platio.
 
Pa ako za 15,16 idu 1025 tih godina u solidnom stanju koliko onda platiti 892.
Traze ljudi svasta al mrka je to kapa.
Pre par meseci je jedan poznanik prodavao 1025, 4 nove radijalne gume, uradjena puna generalna, vazdusni gramer, klima, traktor vizuelno u ok stanju, znaci garantujem da nije bilo i nece biti u skorije vreme nikakvo ulaganje u njega.
Krenuo je cini mi se sa 20, pa posle mesec manje pa manje pa manje i tek na 16 je otisao a bio je stvarno ok traktor.
Pre dva dana sam cuo da je opet jedna musterija prodala 1221 u takodje korektnom stanju, 2010,11 za 20000e.
 
Kad je njemu generalna uradjena taj nema ispod 7-8k rs...Koliko razumem ono sto on misli je do 3-4 maks 5k rs,znaci sve fabricko jos,bez cackanja na njima.
Ima takvih 820 po oglasima sa 3-4k rs za po 13-15k eur.
 
Taj je imao 6900 sati kad je radjen motor.
Uradjena komplet generalna sa sve novim kvacilom, pregledan kompletan menjac (bio kao nov), izremontovan izvod kardana, ceo prednji most(ravan) pregledan(bio kao nov).
Kao sto sam napisao imao je i vazdusno sediste, klimu, 4 radijalne gume nove, sve na svom mestu, nista polomljeno, iscepano i unisteno, cak je bio i ispoliran i farba bila kao nova.
Ja bi pre uzeo takav traktor koji je sredjen i bez greske pod garanciju nego taj od 3,4 pa max 5k sati koji "nije otvaran" a unutra boga pitaj sta ima.
 
Jeste da bi pre uzeo takav sredjen ali bi ga uzeo samo onaj koji je znao šta je sve radjeno i ko je to radio a ako taj traktor vidi na oglasu neko ko nije upućen u sredjivanje istog prvo što će prokomentarisati kad vidi da je traktor ispoliran prvo će reći da je šminkan za prodaju.
 
То "исполиран" је дискутабилна ствар ако власник има још машина и све су такве онда нема шта да се размишља око трговине, а ако је само тај у дворишту лако се нањуши да је трговац. Код мене другари све полирају сваки им се трактор цакли па и комбајне су полирали. Милина за видети кад њих тројица ухвате машине и почну да полирају. Неки су коментарисали да су докони, да не знају шта ће од беса, а ја опет кажем свака им част.
 
Tako je jedan 820 bio u oglasima kad sam ja mog prodavao cak je i cale gledao oglase kaze vidi kako je iredan guma na podu se crni kao BMW on crven kao ruza, reko cale pogledaj mu kacket a na kacketu mahovina kako je matirao. Onda je ukapirao ciji je zapravo bolji.
 
Taj sredjen bi kupio neko ko zna mozda Nebojsu i njegov rad, svi drugi bi begali od njega.
Ma da ja iskreno ne bih kupio kada bih znao da ima preko 5-6000 rh.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam pre mesec dana prodao 920, 2001 godiste ocuvan maksimalno,kompletan,motor nikad otvaran, gume zadnje dobre,prednje gotove, ima nekih sitnih ulaganja u njega pored prednjih guma, 10500 sam ga dao prijatelju.
 
Nazad
Vrh