MTZ Belarus

Nastavio gde je stao
d88614ef327cff2164636406266103c7.jpg
1eb23586bfe4d0667854c45ede76deca.jpg


Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Svaka čast. Da se sredio i nastavio da radi traktor. Poštujem nebojšu i njegov majstorski rad, istrajnost i znanje. Normalno njega i njegovog oca.
 
Nebojša svaka čast. Verujem da kod mene u krugu od 100km nema majstora koji bi takvu akrobaciju izveo na parceli.
Hvala, meni to nije malo jasno a tako je na mnogo mesta.
Ako si se kao neki majstor opredelio da radis poljo masine pa onda si morao da znas da ces raditi i na njivi i da ces biti blatnjav i da ces da se smrznes i da ces raditi i na farmi krava pa ces smrdeti na krave, jednostavno to je tako, covek mora da se pomiri sa time i prilagodi takvom poslu.
Evo ovaj konkretno traktor je radjen u selu Rgotine kod Zajecara, od mene nekoj 290 km u jednom pravcu.
 
Свака ти част Небојша за ово наклон до пода.Ово да се ради овако у бразди и да неко хоће и још да зна, нема код нас ни честитиог вулканизера гуму да дође да ти скине а камоли овакве подухвате да изводи.
 
Kolege jel imao neko problem na rusu da mu orbitrol pusta ulje? Video ovih dana da je mastan oko razvodnika hidraulike pa mislio da je neko crevo otislo. A danas kad sam skinuo tapacirung ispod volana izgleda orbitrol lepo curi. Jel to moze da se zameni neki semering ili je nesto komplikovano?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@ratatatui @tole zr hvala za pohvale, nije bas da je jednostavno to odraditi na njivi zbog samih uslova rada kojih fakticki nema.
Ja nisam nesto lazno skroman a opet i ne dizem sebe kao nekog majstora u nebesa al opet kao sto sam napisao ranije neko ko za sebe kaze da radi poljo masine ne bitno koje morao bi da se jako dobro snalazi na njivi i livadi i putu jbg pa ne moze svaka masina da dodje u opremljenu radionicu pa da se radi gospodski, nekad mora da bude i muke.
 
Hvala, meni to nije malo jasno a tako je na mnogo mesta.
Ako si se kao neki majstor opredelio da radis poljo masine pa onda si morao da znas da ces raditi i na njivi i da ces biti blatnjav i da ces da se smrznes i da ces raditi i na farmi krava pa ces smrdeti na krave, jednostavno to je tako, covek mora da se pomiri sa time i prilagodi takvom poslu.
Evo ovaj konkretno traktor je radjen u selu Rgotine kod Zajecara, od mene nekoj 290 km u jednom pravcu.
Nebojsa ako ikad kupim mtz trakotor kupicu zbog tebe 😃😅 takvog majstora je retko videti, uglavnom imam losa iskustva sa majstorim, dodje covek rastavi traktor na pola u sred sezone hitno mi , ja nabavim delove za 2 dana sve, i moram da ga molim 10 dana da dodje da zavrsi, plus mi zezne isece celu instalaciju tako da sam morao i novu instalaciju kod elektricaraa, a uredno placam , malo je reci da sam se razocarao..
 
Nebojsa ako ikad kupim mtz trakotor kupicu zbog tebe 😃😅 takvog majstora je retko videti, uglavnom imam losa iskustva sa majstorim, dodje covek rastavi traktor na pola u sred sezone hitno mi , ja nabavim delove za 2 dana sve, i moram da ga molim 10 dana da dodje da zavrsi, plus mi zezne isece celu instalaciju tako da sam morao i novu instalaciju kod elektricaraa, a uredno placam , malo je reci da sam se razocarao..
Strasno je sto smo dosli do toga da nam najnormalnije stvari postaju cudne.
Isto kao sto ja ocekujem da kada mi neko nesto radi i kada se nesto dogovorimo i kad to posteno platim da posao bude uradjen kako treba i po dogovoru, nista vise nista manje.
Pa majku mu niko nista ne radi dzabe, nisam ja ovaj traktor popravljao za eksere nego za pare, kao i taj tvoj majstor, pa zasto da me neko juri da uzmem pare.
Kazes svoju cenu, koliko mislis da tvoj posao vredi i ako coveku odgovara i pristane posteno odradi svoj posao uzmi svoje pare i idi dalje, sva matematika.
 
Zašto većinu stvari gledam da odradim samostalno ?
I u popravci "malog Rusa" i drugih stvari...
Ne zato što sam cicija i stipsa i što mi žao dati novce nekome da uradi, već što ću dati novce i OPET morati sam da uradim !!!!!!!!!!!
Da popravljam za tim "majstorom"...
Pa i da sjebem nešto, opet mi nije žao, jer znam da sam kriv, a ovog "majstora" kad nešto zabrlja ne smiješ ni čestito izbaciti iz avlije, a da ne pričamo što ne smiješ da ga pošteno umlatiš, pa onda liferuješ van dvorišta !!!!!
 
Zašto većinu stvari gledam da odradim samostalno ?
I u popravci "malog Rusa" i drugih stvari...
Ne zato što sam cicija i stipsa i što mi žao dati novce nekome da uradi, već što ću dati novce i OPET morati sam da uradim !!!!!!!!!!!
Da popravljam za tim "majstorom"...
Pa i da sjebem nešto, opet mi nije žao, jer znam da sam kriv, a ovog "majstora" kad nešto zabrlja ne smiješ ni čestito izbaciti iz avlije, a da ne pričamo što ne smiješ da ga pošteno umlatiš, pa onda liferuješ van dvorišta !!!!!
Ispada da je tako najboljee, najmanji su problem pare ali ako vec placam necu da opravljam za majstorom, uzecu sam pa uraditi, mogao bih na 3 strane da napisem nazalost losa iskustva sa majstorima, opet ponavljam retko je videti majstora kao Nebojšu, sve pohvalee 👍
 
Dali neko ko je od kolega ko je sa strujom na ti može da mi pomogne ???? Na koju papučicu brave za paljenje dolazi +?
 
Nazad
Vrh