MTZ Belarus

Аца, у фирми имамо две радионице каравеле вуку их трактори. Некад и по 50 километара у једном правцу. И те како значи кад су на камиону.
 
На војни отпад узети 110-ку или 150-ку радионицу и онда уз масну бандеру може да иде. 😁
А у Жабаљ сам видео комби и напред му набуџили оне монстер гуме сав блатњав.
 
I kod mene jesenas u oranju, ali nije skroz nego samo napukla i primetio kuci dok sam tocio naftu, uzeo sam tu donju viljusku, mislim da je bila 2700 dinara.
 
Isti slučaj sam i ja imao prošle nedelje, samo nije mi pukao taj deo sa navojem već ispod njega, otpala je jedna polovina uške koja drži donju polugu. Vidim ja da će parče dobrog lanca postati obavezano u rusu...
 
I kod mene jesenas u oranju, ali nije skroz nego samo napukla i primetio kuci dok sam tocio naftu, uzeo sam tu donju viljusku, mislim da je bila 2700 dinara.
Срећа па сам кућу имао једну стару у резерви јесте варен али ће послужити док не узмем нову или ову не заварим.
 
Jednom nam puklo na 82,jednom na 1025...oba puta leva,i oba puta dole na kraju navoja,a vidim i kod tebe isto.
Ма ту је навојем ослабљена, то би требало завршетак навоја конусно да буде завршен и не би ту пуцало. Мада би и то требало да буде много јаче ово је баш онако осредње.
 
Ма ту је навојем ослабљена, то би требало завршетак навоја конусно да буде завршен и не би ту пуцало. Мада би и то требало да буде много јаче ово је баш онако осредње.
Da i kod mene je na istom mestu krenula
 
Jel baš morate svi o tome da pišete,sad će to da vide ovi iz imt tabora pa će nas zajebavaju...a Bože dragi ništa ne mislite.. 😁😁😁
Elem i kod mene je to vareno pre 15ak godina,pogledam s vremena na vreme, i sve je ok za sad...
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da bi mozda jednom kupio novo ako bi puklo nesto nazad kod poluga,posle ako bi puklo jos jednom stavio bi sve od nekog drugog veceg traktora,polovno.
 
Не знам која је дужина полуга ИМТ 577 стари тип а те су доста јаке.
 
Jel baš morate svi o tome da pišete,sad će to da vide ovi iz imt tabora pa će nas zajebavaju...a Bože dragi ništa ne mislite..
Elem i kod mene je to vareno pre 15ak godina,pogledam s vremena na vreme, i sve je ok za sad...
Sad vidim da je uz rusa obavezna oprema agregat i svajs aparat, ne znam da li poklanja Agropanonka uz kupovjnu novog ili se posebno kupuje
Imam i vertikalnu od 577, mogu da poklonim nekome da vidi jel pasuje

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Fala dragom Bogu sve fabricki je jos pozadi na mom 820 Sem spanera na lancima😃
Trenutno sto najtrze nosi maja 6 redova sklopiva i ponekad spremac imt 3.70.
Pre nego sto sam kupio jaci traktor sve je nosio rau mamut 4.40m,...
 
Уффф сад си ме увредио😁!
Ово код мене се види да је до пола одавно било напукло. Е сада ја му нисам први власник већ трећи тако да не могу рећи шта су му она два пре мене радила. Код првога је имао предњи утоваривач и ту се баш добро нарадио. Ја сам за 5 година радио пумпу и дизне, ламелу, купио му појачане полуге и сада ова шпингла што је пукла. Јбг сада се на мени кола ломе али ја сам опет презадовољан њиме све су то ситнице. На 5106 у сезони орања 4 лилаве су увек морале бити у џепу за не дај Боже и бицикло на кабини да виси да се не враћам пешке са њиве.
 
Nazad
Vrh