MTZ Belarus

Одушак, за изравнавање разлика у притисцима споља и унутра. Пази, немам "Белоруса", али овако на даљину из твог описа могу да претпоставим да је нешто такво у питању јер си описао да почне да балави док си у орању, када се и уље загрева. Код мене је одушак на само чепу са наливање, па провери да није и код тебе неко такво решење. Или ће ти неко ко има "Белоруса" написати како је то решено код њих.
 
Aha, da jasno mi je to, te oduske imaju napred ver zbog prednje vuce...ali ne znam gde bi to moglo biti nazad....ma i pre oranja, u putu samome, tj voznji, to sam skontao kada sam se vracao da i tad muzga.... vidim da je i ovaj pre mene imao problema posto sam naisao i na teflon omotan oko meraca tj oko gumica, ali dzaba, sve sam ja to skinuo, stavio deblje gumice malo,teze upada merac...drzalo je jedan ceo dan i opet izlazi, kida mi svaki zivac....pogledacu bas sutra taj cep, on je ispod tapacira kod nogu, bas cu videti....ali ocigledno da i nije do tih gumica, nego nesto drugo
 
У фирми је један 552 имао гуме да ниси могао ноктом да запнеш за шару. Користили га за велику крејну гуме појела сода из дез баријера и бетон.
 
Ima finu hidrauliku,pun orbitrol, digitalne satove a maska kakva bude. I moj je imao male farove,pa sam stavio vece. Sad su se zivotni prioriteti promenili.
 
Moj 892 je 1996. god. i ima takvu masku.

Nisam nikad vozio MTZ-80, a zanima me kakav ajnšlag ima u odnosu na 82-820. Jel značajnija razlika ili je vrlo mala?
 
Nazad
Vrh