MTZ Belarus

Menjali smo je zato sto od kada imamo traktor dosta tesko podize prikljucne masine kada se zagreje, vremenom je postalo sve izrazenije.
Pritisak nismo merili, probali smo da dostelujemo ali nista ne pomaze, mislili smo da stara pumpa ne moze da nagura pritisak, pa da dostelovavanje ne pomaze.Medjutim,isto je i sa novom.
Moracemo naci manometar da proverimo.
Problem kod t40 je sto su volan i hidraulik povezani pa moze da zeza sto djavola.
Cale je imao jedan slucaj pre x godina ja sam klinac bio da hidraulik nije hteo da radi dok volan nije namesten, ubili se deset dana oko njega.
I opet slobodno sumnjate u sve delove koje ste uzeli kod Vase,posebno ako je pumpa siva i bila bez kutije.
 
Pumpa je siva, ali je sa kutijom, ukrajinska je, Vinica pise na njoj.
Videcemo da premerimo pritisak.
 
Ako je nova vinicina pumpa dobro je, prodaju oni iste takve samo dodju bez kutije samo u nekom najlonu jer su remontovane.
Obratite paznju i na ventil na pumpi, ume i on da zeza.
 
Jel problem da na 82.1 ostavim dizne na 210 bara? Ili da spustam na 175?
171-01 su dizne.
Ne znam samo dali pumpi nesto moze da skodi ili previse nafte sipa,mada ne bi trebalo.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Jel problem da na 82.1 ostavim dizne na 210 bara? Ili da spustam na 175?
171-01 su dizne.
Ne znam samo dali pumpi nesto moze da skodi ili previse nafte sipa,mada ne bi trebalo.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Ako je pumpa dobra nije problem al ako pumpa nije najbolja postoji Mogucnost da teze pali.
 
Kolege, da li neko zna gde moze da se nadje polovna ili nova a da nije Agropanonka, posto kosta kao manji auto.....donja poteznica za Belarusa, gde se kaci tanjiraca i ostalo....receno mi je da moram komplet poteznicu da menjam, posto meni fali ruda i nosac, a to ne moze da se razdvaja zbog mera i sto cuda...zna li neko nekoga ko rastavlja Belaruse pa da tamo probam?
 
Kolege, da li neko zna gde moze da se nadje polovna ili nova a da nije Agropanonka, posto kosta kao manji auto.....donja poteznica za Belarusa, gde se kaci tanjiraca i ostalo....receno mi je da moram komplet poteznicu da menjam, posto meni fali ruda i nosac, a to ne moze da se razdvaja zbog mera i sto cuda...zna li neko nekoga ko rastavlja Belaruse pa da tamo probam?
Novica curug.
 
Kolege, da li neko zna gde moze da se nadje polovna ili nova a da nije Agropanonka, posto kosta kao manji auto.....donja poteznica za Belarusa, gde se kaci tanjiraca i ostalo....receno mi je da moram komplet poteznicu da menjam, posto meni fali ruda i nosac, a to ne moze da se razdvaja zbog mera i sto cuda...zna li neko nekoga ko rastavlja Belaruse pa da tamo probam?
Ja imao taj problem. Kupio Kosanović metal komplet poteznicu, mojem je falila ruda i nigde nisam našao. Uzeo ovu, odvio staru zavio novu i vozi. Tada bila 200 evra.
 
Ми смо је сами направили,скинули ону куку за брзо качење и на њено место направили другу. Направили је од виљушке од виљушкара комшија донео комад из фирме поломљен мало искројили и ено је може тенк да носи и вуче.
 
A gde je mrezica
a04a4f534082ca95f716f3da557dea52.jpg


Послато са SM-A325F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh