MTZ Belarus

Kaži joj da bi ti dao 25 000 evra jer toliko vrede pa nek se jedi.
Тако мене лик испали за земљу ја је радио годинама и договор је био ако буде продавао мени првоме да понуди. Дођем ја да платим аренду кад он каже ја продао земљу као доброме пријатељу па је зато мене прескочио. Реко ок, а пошто каже 16000евра добео реци пријатељу да си се предомислио и ја ти дајем 20000 у кешу, а пријатељ је требало да преузме неки кредит од 6000евра и ресто да му дају до краја године. Јој људи како је лик поцрвенео па га мука ухватила ипак 4000е није мало, а да је рекао може одма би му их донео. Пекао се данима као прасе на тихој ватри и молио Бога да ови не успеју кредит да преузму. Сам ме је звао да каже да изгледа неће бити од трговине ништа али на моју жалост ови успеју да преузму његов кредит и оде њима земља.
 
Zna li neko dimenziju remena alternatora i vodene pumpe za rusa?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Danas sam skidao kocnice na rusu, sve je lepo podmazano, kondzervirano :ROFLMAO:

https://fotkica.com/slike.php?slika=1_60894787_IMG_20220206_140129.jpg]
1_tmb_60894787_IMG_20220206_140138.jpg
[/URL]
1_tmb_60894787_IMG_20220206_143809.jpg
[/URL][/url]

https://youtube.com/shorts/L-MfGE1RyYE?feature=share
 
bas sam se iznenadio. Ovo je desna strana , i zanimljivo je da je ta strana malo i kocila ,nekih 10-20% mozda .leviu stranu jos nisam skidao ali mislim da je tamo suvo podmazivanje sa prasinom i zemljom.
 
Краткотрајно решење испирање бензином...Затворе се она два одушка доле сипа се Бензин провоза се испусти и тако пар пута...Ако ставиш лош семеринг или ако лежај има луфта жали Боже нових плоча опруга,рада....
 
Ne bi tu pomogao benzin, to je ko zabetonirano. Mislim da tu nije toliki problem semering nego one gume od gore sto sprecavaju da ulazi prljavstina.
Samo ulje bi se iscedilo na one rupice od dole a ovako se napravila kao tolatna mast.
Zamenicemo ploce i semering i gume od gore i ima to tera :ppozdrav:
 
Zna li ko gde ima uzeti duplih nipli, trebaju mi za orbitrol, sa mog starog orbitrola ne pasu.
Ali da ide dihtovanje platnom.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
I mas HANSA FLEX Veternik, Razvitak, metal proizvod, a i svaki strugar može da ti uradi!!



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh