MTZ Belarus

Može ako ti nije teško.
Ima ga jedan decko u RS, ja gledao kombajn kod njega, pa se zapricali oko rusa, dobio ga na nagradnoj igri. Nije bio zadovoljan nikako, vinjav sam, plaatike sve popucale, za par godina star trakror nije bio bas neko stanje. Al opet ko zna kakav je ovaj bio prema njemu.
 
Ima ga jedan decko u RS, ja gledao kombajn kod njega, pa se zapricali oko rusa, dobio ga na nagradnoj igri. Nije bio zadovoljan nikako, vinjav sam, plaatike sve popucale, za par godina star trakror nije bio bas neko stanje. Al opet ko zna kakav je ovaj bio prema njemu.
Jeste neki lik dobio na sajmu takav traktor i prodavao ga.
 
To ne mora da znači
Jedan dečko iz sela je ubio 3_4 nova 539
za možda 5_6 godina i pre 10_15 kupi TAFE 42 prvi prve godine na sajmu kad se pojavio
Još mu traje ima oko 9k sati
Ja sam mislio razdužiće ga odmah
Tako da ne mogu reći da je bio kriv za ove Fergusone od ranije!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Sve je drugacije na njemu koliko vidim, pre me interesovao taj model, razmisljali smo o nekom novom malom traktoru za sitne poslove.
Kako sam tad dobio neke informacije kazu da se nije nesto proslavio, ima jedan par sela dalje, cesto se kvario.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Има превод коментара. Гледао сам и њихове мале зглобне тракторе у категорији томе винковића. Цена креће од мало преко 4000€ па на више зависи од компоненти.
 
Nazad
Vrh