MTZ Belarus

Da i da ti ostane novaca da im ugradiš Esove 44 motore. 🤣
Nemaju ljudi kompas, korona udarila u glavu.Skočilo sve pa kako da cene traktora ne isprate tržište.
Не знам дал си приметио ал 577 има пепељару и антифоне.Знаш ли колико се та опрема доплати на западним тракторима?
 
ovaj ko zetora da prodaje :D . Ali verujte mi nacice se neki lik od dole iz srbije koji ce ga kupiti za te pare garant...Pre par godina jedan covek iz sela je prodavao rusa t40as znaci traktor ko ispod cekica 90to god, nove gume ,znaci sve sve extra .trazio je 5000e prodao ga za manje od mesec dana dole u srbiju.
Nisu ljudi u ``dole`` u Srbiji tako glupi a imaju viska para, ja sam kod vas ``gore`` video vise krseva nego sto se vozi ovde.
 
pitanje za poznavaoce rusa koja je razlika 552 i 82 godsta 90 do 00 to mi se uklapa u budzet inace ceo zivot teram samo imt pa nisam upoznat sa materijom. hvala unapred
 
UMZ nesto takvo sam ja imao pre 12..13 god muka ziva ima nekih dodirnih tacaka sa belorusom al meni se to malo malo kvarilo stalno neki problemi sa menjacem....jedva sam to prodo i kupio normalnog rusa .. rus je sasvim druga masina od ovog
 
"rus" je iz Belorusija, umz iz u krajine valjda i nije ni zašta, tj za izbegavati..
552 ima 70 ks I 9 brzina, 82 ima 80 ks I 18 brzina...
 
552 нема корњачу/зеца. И можда мало слабији мотор. Али се не осети толико. Спорији у транспорту од 82-ке. Али повлачи све што треба. 552 ти је сваки са великом кабином мислим да је то и прва серија великих кабина.
 
dosad sam probao 82 i 892 sa istim menjacima ima ih u firmi gde radim ali samo vozanje i to su novi traktori jel na 552 isto idu brzine u dve grupe samo nemaju rucku ispod volana.ovi 892 rm drhte na leru cvokocu zubi. 82 ide ko raketa ona je grbava
 
82-ка са фул теговима вуче све. Овде и нема пуно 577 па нисам ни имао искуства са њима. Овде има доста старих 52-ки којима је убачен мотор од 82-ке. Ових пар комада што знам вуку 3х14 бразде.
 
Nazad
Vrh