MTZ Belarus

"...Мало нема игличасте лежајеве..."?

Је л' то она фора типа" "Мало сам трудна"?
Eeeee bas te, ceo menjac 16/8 se vozi na iglicastim lezajevima, prilicno neznim lezajevima,dok je menjac pod pravilnim pritiskom nema nikakve brige, moze da traje jako dugo al stvarno al zato kad se potera bez ulja katastrofa u najavi.
 
Сад сам у ребусу - као су остали без уља, а да то не примете за кратко време? Није у питању пет, већ педесет, ако не и више литара уља. Мислим, то мрљави трактор само тако, па да истече само пар литара, а не да истече толико да убије гетриблу.
 
Otkinuo je crevo(verovatno na stap od suncokreta).
Ne znam kod ga je vozio ali nije obratio paznju da je sat za pritisak menjaca pao na 0, problem je primecen tek kad je menjac poceo da lupa.
 
Isti problem sam imao i ja prošle godine,cepalo se crevo od štapova i pumpa izbacila celo ulje.Sat je pokazivao ali majstor za volanom nije gledao😤.Bio ovako lep sunčan dan ,slabo se videlo svetlo lampice,tek kad je počeo da urla vozač je primetio.Nebojša ga je sredio u rekordnom roku ali sad vozač ne skida oči sa sata.Da i Creva su primenjena stavljena hidraulična.
 
А је л' могу да се поставе некакве крешталице, да се огласе када се упали лампица?
 
Jel ima neko neku preporuku za led radna svetla? Planiram da montiram na svog rusa ali ima svakakvih pa neznam koje da izaberem

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
А је л' могу да се поставе некакве крешталице, да се огласе када се упали лампица?
Mora da moze, bar danas postoji brdo davaca, ali problem je sto niko ne razmislja o tome dok se ne desi jbg.
Ja bih pre pokusao ta creva maksimalno obezbediti.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Pitanje za vlasnike mtz 1221.3, kako naštelovati hidrauliku sa zakačenim trobraznim obrtačem a da u radu toplink može da šeta u šlicu na plugu,nije za mene, nego mi je komšija kupio nov traktor i plug i ne ume da našteluje hidrauliku da poluge ne padaju dole i da ne pritiskaju plug, nadam se da ste me razumeli.
 
pošto je u SRB prodano dosta rusa, koji se najbolje pokazao?
kakav je 820.2 s ravnim mostom?
koliko on vrijedi, ako ima 2000 original sati?
 
Eto sad,jel nevaljaju te iz ap buzuluk,Miroslav mi tvrdi da su dobre a da te ruske nevaljaju,navodno oni sad traze od rusa da za nase trziste se ugradjuju te karike u nove traktore
 
Ja sam imao lose iskustvo i to ne jedno nego 3.
Radio sam 2 pune generalne i jednom samo sklopove.
Jedan sam ja radio za probu i nije se proslavio, na 900 sati je produvao.
Druga dva su tražili vlasnici da budu ti sklopovi i oba trose ulje i duvaju od prvog dana pa i sad.
Tako da u moje motore za koje ja garantujem vise ne idu.
 
Nazad
Vrh