MTZ Belarus

[mention]Sudarski Bojan [/mention] Bojane brate, ako si dovoljno pametan znas da se prvi prohod ne radi sigurno u dubini setve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[mention]nebojsa100 [/mention] Ja mogu sve da razumem, al’ ajd’ posto si toliko nabrijan i shvatio si ovo kao raspravu, ne bi dalje da duzim, jer ja mogu da ti objasnim al’ nemogu i da razumem za tebe…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ajde sto ste me vas par kulturno nazvali lazovom al sad sam i glup al opet nema veze, hvala na lepim recima.
Svaki moj post na ovom forumu je podržan cinjenicama, slikama, licnim iskustvom i znanjem.
Kao sto sam vec jednom objasnio i pokazao na delu vezano za cuvene kocnice tako je i ovo lako resivo.
Jedan traktor se nalazi kao sto sam napisao u Prigrevici, lako proveriti moje reci napisane ovde.
Drugi traktor se nalazi u selu Sasinci, opet vrlo lako za proveriti.
Ako neko od vas koji znate da to nemoze ima neki dinar viska za neko pecenje neka samo napise kad hoce da ode da proba obe masine pa da vidimo dal moze ili ne moze.
 
Ja imam 3"zapadna" traktora i 1rusa.
I mogu da kazem da je ISPRAVAN rus mazga. Ali posto je moj NOV dosao neispravan ili mu nesto falilo pa posle loma radilice u garanciji na 700sati ga spakovali u Agropanonci to je drugi traktor.Posle toga prva voznja je bila odmah razlika bas velika, jednostavno ne malaksa. On kod mene ne radi teske poslove ali je razlika bila i te kako vidljiva. Tako da ja verujem Nebojisi.

Poslato sa MAR-LX1B pomoću Tapatoka
 
Небојша батаљуј механику и бацај се у ратарство💪Нико није спорио да тај 892 оре тако у тим условима,са слике, суштина је дали би он могао да оре тако у свим условима!То је поента приче а ја лично мислим да не би...
 
Inace ne padam lako na glupe provokacije al nekad je jace od mene.
Kakve ja koristi imam od laganja na forumu, sta dace mi neko 200e ako 892 vuce plug kao sto sam rekao, ne razumem.
Onda manje vise kulturno napise da ili lazem ili sam malouman pa ne znam kako izgleda oranje ili kako izgleda drljanje, ajde ja neznam nema veze al vlasnik traktora jedan mlad i pametan covek i ozbiljan poljoprivrednik i ti napises kako to opet ne moze jer drljaca nije lepo nastelovana (inace jako komplikovana masina za nastelovati) a ne da nisi video to drljanje nego neznas ni gde je a znas kako izgleda i da to tako ne moze.
Ja ne znam sta je sa nama, ovde dosta njih bi da meri cije veci i to ti je.
 
Небојша батаљуј механику и бацај се у ратарство💪Нико није спорио да тај 892 оре тако у тим условима,са слике, суштина је дали би он могао да оре тако у свим условима!То је поента приче а ја лично мислим да не би...
Pa ako cemo sto bi nas narod rekao da stavimo ruku na srce taj traktor od 90 ks i 4t nema sta da trazi u njivi sa plugom od 1000kg(moja slobodna procena) i 3×38 zahvatom u bilo kojim uslovima jer to jednostavno nije za njega, plug je inace kupljen za JD 6 pa nesto od 130ks kojeg gazda cela da mu isporuce.
 
Не читаш Небојша шта сам написао ал није битно ...Нико није рекао да лажеш и опусти се мало!
Ako ja napisem da je sad napolju dan i ti napises ne nije, znaci sta ili sam ja slagao da jeste ili sam toliko glup pa ne razlikujem dan i noc, zar ne?
 
Ајд овако...тај трактор вуче тај плуг у условима како си описао јел тако?Ја кажем да не би могао да вуче у свим условима јел тако?И стојим иза тога нити сам рекао да си глуп нити да лашеж!
 
Oko cega se vi raspravljate pa stvarno ko mala deca,pa kod mene prijatelj uzeo nov traktor basak 75 konja a pozajmio plug neki lemken sa tri brazde 3*30 i orao sa njim, a sto nebi mogao traktor od 90 ks da radi normalno sa plugom 3*38? Ja ujesen uzeo plug lemken 80 pa planiram da orem sa 82.1,plasio sam se da ako mu bude puno pa sam skinuo jesenas 1 brazdu pa probao da orem,inace sam sa predhodnim orao u 4 brzini a sa lemkenom u 5 sam orao

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Oko cega se vi raspravljate pa stvarno ko mala deca,pa kod mene prijatelj uzeo nov traktor basak 75 konja a pozajmio plug neki lemken sa tri brazde 3*30 i orao sa njim, a sto nebi mogao traktor od 90 ks da radi normalno sa plugom 3*38? Ja ujesen uzeo plug lemken 80 pa planiram da orem sa 82.1,plasio sam se da ako mu bude puno pa sam skinuo jesenas 1 brazdu pa probao da orem,inace sam sa predhodnim orao u 4 brzini a sa lemkenom u 5 sam orao

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
A daj te nemoj da pricate svasta, kako moze da vuce 3 glave, nema sanse.
Kad dobro zaledi zemlja a gore malo popusti pa se razblatnjavi nema sanse da ide 40 duboko.
Naravno salim se malo, pa vecina 820 vuce 3 glave, negde lakse, negde teze ali vuce.
 
Orace on u svakakvim uslovima ali ne tom brzinom i sta tu nije jasno? Iskreno sa tim plugom sto je nebojsa rekao da zakacis i neki od 105 ks orace brze u lepim uslovima a sporije u losijim

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh