MTZ Belarus

Pa treba nekad i žensku promenuti. . Spojnicu.
 
Gimnastika
c01cfe9b765577cb82df25cc08b181a0.jpg
f8e56c17d219b357e6809cea5c919158.jpg


Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Verovali ili ne tek 3_4 put u mom veku menjam žabice
Uvek je bilo daj celu korpu
Zalepio druk ležaj pojeo malo žabice
Lamela skroz ok ali se malo srce klima išla bi ona još dugo ali gazda hoće novu
Još mi gazda kaže juče 952 a ono 892
Reko taj 952 nikad nisam radio ali kontam Rus je to
Dobar Rus oko 4000h stvarno lep primerak



Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ljudi imam jedno pitanje, nedavno sam ugradio servo na rusu, i sad me zanima do cega moze biti to sto moram puno da motam da bi skrenuo?(3-4 kruga volana)
jel moze biti do pumpe da je slaba? orbitrol je nov od 100 kubika koliko se razumem
 
Колега данас исекао гуму на међу (цев)Тако да не може да се закрпи....Ако неко има половну макар и за вулканизирање 18.4.34...да премости.
 
Danas sam okrpio zadnju desnu od Staljina levu doduvao, zadnje su mi loše i ćelave kao Musolini
Nego 45 dana ga nisam vozio i fali mi ulje u volanu, dal je ošlo u motor ili iscurilo ne znam
Dobiće ujutru neko šta nadjem i koje nadjem i VATRA
moram čistiti uslužno, ako je pumpa pustila naći ću neku socijalnu ako je spomenik , klip imam kupiću i orbitrol
Mada dobro je volan radio zadnji puta
Do sada sam uložio akomulator antifriz alnaser alternator i semering na izlazu uključivača kardana
Nije puno ni radio kod mene




Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Дали може да се намонтира гума на беларуса задња као тубелес јер има оне ресице по фелни вулканизер убеђује другара да може🤔
 
Лука, погледај напред испред мотора. Радио не радио ту хоће лагано да пусти. Ако је већ мастан не примети се.
 
Jel imao neko problem da na original volanu onaj sto ima stub napred negde mi curi ulje a jos nisam stigao da skinem masku da ocistim da vidim tacno gde ali kad sam podigao masku vidim da ona kockica sto stoji gore sa strane nije skroz stegnuta a odkuda to kad to nikad nisam dirao volan je taj kao poluhidraulicni ili kako vec

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
donju cev od pumpe volana nek turi u karter,ili na sarafu gde se ispusta ulje iz motora holender crevo s okcem i pravac pumpa i samo vatra
 
Nazad
Vrh