MTZ Belarus

Бензином се испира прљавштина из система а уједно и брзо испарава тако да нема последица.
 
Промењене предње гуме. Voltyre 11.2 20 + унутрашња код Шулока 14200 дин.
19aee501bbab27f16cba81c67a969313.jpg
3f764001deb399e79b76afdfea71e5b5.jpg
 
Гледам јесам ли добро написао... јесам. У кемоимпексу је доста скупље (не сећам се тачне цене) а било је и још скупљих од њих.
За монтажу сам платио 800 дин (и демонтажу старих).
 
Moje iskustvo sa Voltire, kupljene 2016 istokod šuloka, sledeće put nešto kvalitetnije...
Vec jedno dve godine su ispucale oko krampona.

ae7e0499e4d9fef7c5755bcebf558d4f.jpg



Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
E jbg, meni od 2915te ništa, ni ne pozna se da su radile.. Traktor radi oko 250 do 300 sati godišnje, dosta transporta.. Znači kako se kome zalomi..
 
@nebojsa100 od koga kupujes obloge mislim koje su dobre? Idem u utorak za NS pa da kupim. Dole su mi zadnji tockovi menjam gume pa da iskoristim priliku da zamenim unutra sve.
Dragane kao sto sam vec pisao u temi ako nemas nekog od ovih ukrainaca da imas poverenja u njega uzmi u AP tu ti je najsigurnije, imaju ukrainci i dobre obloge al hoce i da podvale pa da te glava brzo zaboli.
 
Ne rade žmigavci na 982. Prekidač za sva 4 je raspadnut i nešto se "gubi"- zeza. Pročitao sam ovde da uglavnom on pravi probleme kad ne rade žmigavci.
Koji relej je za žmigavce? Mislim šta može da bude? Relaj , prekidač-palica ili prekidač za sva 4.

Takodje za davač pritiska ulja. Ako se spoji žica što ida na njegu dirktno na masu i kazaljka spadne dole onda je problem do njega 100%? Kako kad se on menja? Jel cure ulje, jel može na brzinu da se uvrne drugi?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh