MTZ Belarus

Meni samo nije jasno sta traze u temi MTZ ljudi kojima je on "smece, sranje" itd.
Јес', јес'.... Срање. 'Ај сад сви да своје "Беларусе" распродају пошто-пото, па купе "Фотоне", да и ја имам тему на форуму са базом корисника и свим тим искуствима, колико има ова тема у "Беларусима".
 
Купујем полу-производ марке мтз. Плаћам реално за полу-производ пола реалне цене. Има неко нешто да прода?
 
Ja dajem 533 i da mi se doplati.

Kod nas ih slabo ima,al zagledao sam jedan nov,za moje uslove ono je traktor jednom i u grad bih isao sa njim.
 
Coca cola je vrh za čišćenje kočnica
Moj komšija Šija ima 577 i kad počne da ga jebe kočnica on spomene crkveni kalendar od korice do korice, nebesku tanjiraču, svih onih 318 otaca iz Nikeje što sabor saboriše
Ako ne proradi on pravac pred dućan i kupi coca colu otkine grančicu sa lipe pred dućanom i začepi dole rupicu gde curi kondenz iz kočnice, uspe u svaku stranu po jednu coca colu, na jed uzme i sebi par piva i gas napred i njakanje kočnica usput
Očisti sve i odmasti coca cola

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nije Luka to losa ideja, pocecu na poluproizvode da ugradjujem slavinice na dobose pa kad ih rosa sjebe lepo sipas kokisku i teraj dalje 😂, ne treba pare na majstora da bacas 😂
Inace ziva istina za koka kolu, to djubre jede sve zivo, sta li tek radi jetri i zelucu🤔
 
Poslednja izmena:
Набавио сам велики ветеринарски шприц,на њега ставим црево на крај црева иглу,иглу убодем у ону заштитну гуму и полако шприцем гурам бензин тако пар пута док доле на чизми рупици не крене чист бензин...Чак може та рупица да се затвори и трактор да се провоза и тад се све лепо испере.Наравно ово ради посао ако су облоге и механички део тог система у реду.
Jel ne postoji opasnost da nesto tog benzina ode u diferencijal ?.
 
Ja sam počeo priču da Šija ima 577
A i dok je imao torpeda bilo je cirkusa sa njim

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh