MTZ Belarus

Ali ako traktor ima prednju hidrauliku,pa i ovaj utovarivac napred kao,ravan ce duze trajati i trpice vece terete,pogotovo kod prednje hidraulike.
 
pozdrav ljudi,skoro sam kupio rusa 1025 i zanima me koji plug bi najbolje isao uz njega,da li uzeti prevrtaka 3 brazde ili ravnjaka,kod nas je lagana zemlja i lako se ore...vise mi je zbog hidraulike kako ce ga nositi,svaki savet je dobrodosao
 
pozdrav ljudi,skoro sam kupio rusa 1025 i zanima me koji plug bi najbolje isao uz njega,da li uzeti prevrtaka 3 brazde ili ravnjaka,kod nas je lagana zemlja i lako se ore...vise mi je zbog hidraulike kako ce ga nositi,svaki savet je dobrodosao
Ja sa 1025.3 vucem gregoire besson prima line 3 i to ide jako lepo.Plug ima oko 950 kg i hidraulika monoblok to nosi bez problema.
 
Ja sa 1025.3 vucem gregoire besson prima line 3 i to ide jako lepo.Plug ima oko 950 kg i hidraulika monoblok to nosi bez problema.
tvoj ima 110 konja,moj ima 105 konja 2003 godiste i nemam ravan most ali verujem da ce nositi obrtaca,inace sta mu znaci to Monoblok?do sad sam sve imt-ovim traktorima radio i u januaru sam kupio rusa,jos se upoznajemo :)
 
U praksi je veva razlika od 5ks. U vuci prikolica po njivi brzinu vise, sa plugom brzinu vise itd. Gledaj laganiji plug i vatra.
 
dali ima sanse ako traktor ima ravan most 820 ili 952 da radi medurednu obradu...
 
dali ima sanse ako traktor ima ravan most 820.952 i ostali...raditi medurednu obradu sa njim
 
Nemoj da mu zakacite Erma 3 glave obrtaca a sa nekom da kazemo normalnim plugom ne bi trebao da ima problema ni u nosenju ni u vuci.
 
Dosta je visok i glomazan moj rus,covek u selu ima 1025 2012 godiste i mnogo je nizi od mog i manje izgleda,razmisljam se izmedju lemkena ili regenta prevrtaca 3 brazde a i ravnjak 3 brazde nije iskljucena opcija
 
Pošto je grbavi most, treba se gledati i položaj točka.
Ne razumem?
Grbavi most je u upotrebi već 50_55g
Bilo je tu nekih promena ali suštinski je ostao isti
Bude tu nekih problema, oko sve te redukcije ali podnošljivo
Bolji je za medjurednu obradu, dobro nosi normalan utovarivač!!!!!!
Verujem da ima više gubitaka snage u odnosu na ravan most
Verujem da je ravan bolji za pripremu zbog širine guma!!
Opet sa ravnim sam se ja susretao samo na 1221 pa ne mogu reći razliku u snazi!!!!!




Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Ni jedna RM verzija nije predvidjena za medju rednu obradu bez uskih tockova, imam cini mi se da imam 2 1021 i jednog 1221 na odrzavanju kojima je posao medju redna obrada al sa uskim tockovima.
 
Ne razumem?
Grbavi most je u upotrebi već 50_55g
Bilo je tu nekih promena ali suštinski je ostao isti
Bude tu nekih problema, oko sve te redukcije ali podnošljivo
Bolji je za medjurednu obradu, dobro nosi normalan utovarivač!!!!!!
Verujem da ima više gubitaka snage u odnosu na ravan most
Verujem da je ravan bolji za pripremu zbog širine guma!!
Opet sa ravnim sam se ja susretao samo na 1221 pa ne mogu reći razliku u snazi!!!!!




Sent from my moto e5 using Tapatalk
Luka znas i sam da grbavi most moze dobro da radi, i kad strada i lepo se uradi lepo to i dugo ide bez poteskoca nekih.
A sto se tice ravnog ima malo veci grip,bolje "cupa" a ima tu malo i do izgleda, izgleda malo mocnije pa malo i zavara ljude.
 
Nazad
Vrh